آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214358
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396 10:46
تعداد بازدید : 917

مسوول کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ 2017 گفت:

تلاش برای برگزاری همزمان الکامپ در تمام استان‎ها

در بیستمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور طرح تجمیع نمایشگاه‎های الکامپ مطرح شد که اعضا با آن موافقت کردند.

فناوران- باقر بحری در توضیح طرح تجمیع نمایشگاه‎های الکامپ افزود: با اجرای این طرح، در تمامی استان‎هایی که پتانسیل برگزاری نمایشگاه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وجود دارد، این نمایشگاه با نام تجاری الکامپ برگزار شود.
 وی اضافه کرد:  باید تقویم برگزاری نمایشگاه‎ها نیز به صورت یک تقویم سراسری در کل کشور تهیه شود و مجوز برگزاری و مدیریت امور برگزاری نمایشگاه با سازمان کشور باشد.
بحری  همچنین درباره مشکلات  و کمبودهای این دوره از نمایشگاه الکامپ اظهار کرد: به نظرم نمایشگاه، کار خود را به خوبی انجام داد، البته همواره نقاط ضعفی در کارهای عمومی وجود دارد، اما اینگونه نیست که مشکلات بسیار جدی باشد و در تلاشیم سال آینده نمایشگاهی بدون نقص و کاستی برگزار کنیم. 
بحری ادامه داد: اصولا نمایشگاه ها در ایران در سطح تخصصی برگزار نمی شوند و اگر بتوانیم کاری کنیم که بازدیدکنندگان تخصصی به نمایشگاه بیایند، بسیار برای شرکت کنندگان مفیدتر است. هرچند ممکن است تعداد بازدید کنندگان کمتر شود. 
وی با بیان اینکه از هم اکنون برای بهتر برگزار شدن الکامپ سال آینده در حال برنامه ریزی و تلاش هستیم، گفت: از آنجایی که مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‎های بین‎المللی رسما اعلام کرده سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور مسوول برگزاری نمایشگاه الکامپ سال آینده است، برنامه‎ریزی برای حضور شرکت‎های خارجی را به زودی آغاز خواهیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :