آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214359
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396 10:49
تعداد بازدید : 656

همکاری های اتاق اصناف و سازمان امور مالیاتی

مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران از تعامل و همکاری خوب سازمان امور مالیاتی در همراهی با برنامه های مالیاتی در سال جاری قدردانی کرد و گفت: این رویکرد برای هر دو طرف، برد – برد محسوب می شود و در راستای رضایت مؤدیان است .


اتاق اصناف- محمدرضا جعفریان با بیان اینکه ظرفیت زیادی برای همکاری بین اتاق اصناف ایران و سازمان امور مالیاتی وجود دارد، افزود: در اردیبهشت و خرداد امسال تعامل های صورت گرفته بسیار خوب بود و بالغ بر۸۹۴ هزار مؤدی در راستای اجرای تبصره ماده۱۰۰ قانون مالیات مستقیم اظهار نامه پرکردند و از سازمان امور مالیاتی می خواهیم که در راستای اعتماد سازی برای این دسته از مؤدیان برگه قطعی صادر شود .
وی افزود: همچنین بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از اصناف و مشاغل کشور در اجرای قانون مالیات های مستقیم نسبت به تسلیم اظهارنامه قانونی خودشان با سازمان امور مالیاتی همکاری و برابر قانون اظهارنامه های خود را تسلیم کردند؛ از سازمان امور مالیاتی نیز تقاضا داریم دستور رسیدگی به پرونده این مؤدیان را بدهد و در صورتی که واجد شرایط قانون مالیات ها بودند، برایشان برگه قطعی صادر شود .
وی همچنین از مدیران سازمان امور مالیاتی خواست که در اجرای ماده ۱۶۳قانون مالیات ها، مؤدیانی را که زودتر برای پرداخت مالیات خود اقدام کرده بودند، از جایزه خوش حسابی بهره مند کند .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :