آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214371
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396 11:6
تعداد بازدید : 390

بدون تیتر

ایسنا - رییس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی با بیان افزایش قیمت گوشت مرغ به دلیل افزایش قیمت جوجه یک روزه و کاهش تولید ناشی از گرمای شدید هوا گفت: هم اکنون قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ از کیلویی ۸۵۰۰ تومان نیز عبور کرده است.

 فارس - مدیرعامل بانک قوامین با بیان برنامه بانک مرکزی برای علی الحساب شدن نرخ سود سپرده بانک ها گفت: بانک مرکزی به دنبال آن است که هر بانکی با توجه به ساختار مالی و سود و زیان خودش، نرخ سود علی الحساب خاص خود را تعیین کند.
 تسنیم - دبیرکل کانون بانک های خصوصی با بیان اینکه بانک ها این بار تصمیمی برای تغییر نرخ سود ندارند، گفت: دفعات قبل هم بانک ها به درخواست بانک مرکزی نظرات شان را اعلام می کردند.
 مهر - رییس کل سازمان توسعه تجارت گفت: با توافق صادرکنندگان و اجماع صورت گرفته درباره استانداردسازی صادرات در حوزۀ میوه و تره بار، به زودی هرگونه صادراتی خارج از این استانداردها ممنوع می شود.
 میزان - مشاور رییس سازمان خصوصی سازی گفت: مخابرات باید چک مربوط به اردیبهشت ماه با مبلغ 490 میلیارد تومان را به خصوصی سازی پرداخت می کرده و یک فقره چک دیگر هم نیمه دوم سال به همین مبلغ دارد که چک اول متاسفانه وصول نشد و 110 میلیارد تومان هم جریمه دیرکرد به این مبلغ اضافه شد که در جمع مخابرات حدود 600 میلیارد تومان به خصوصی سازی بدهکار است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :