fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 214476
  تاریخ انتشار : 10 مرداد 1396 10:31
  تعداد بازدید : 930

  توضیحات مدیرعام زیرساخت درباره اظهارات مدیر تلگرام:

  تکذیب تلگرام، نتیجه شیطنت رسانه ها و کار دشمنان واعظی بود

  مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، اخبار منتشرشده درباره تکذیب سخنان وزیر ارتباطات از سوی مدیر تلگرام را شیطنت برخی رسانه ها دانست و گفت: پاول دورف سخنان وزیر را تکذیب نکرده است.

  فناوران- وزیر ارتباطات در گفت وگو با فارس در مراسم افتتاح پارک علم و فناوری اعلام کرد که سرورها و CDNهای تلگرام به ایران خواهد آمد.
  این موضوع با واکنش پاول دوروف، مدیر تلگرام مواجه شد. او اعلام کرد که اگر این حرف واقعا صحبت وزیر ارتباطات بوده باشد و ترجمه ناقصی در اختیارش قرار نگرفته باشد، حرف نادرستی است.
  تکذیبیه مجدد مدیرعامل تلگرام بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و رسانه ها داشت. موضوعی که مدیرعامل شرکت زیرساخت و یکی از کاندیداهای جانشینی واعظی، آن را شیطنت رسانه ها و کار دشمنان وزیر دانست. به گزارش ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی گفت: مدیر تلگرام در توییت خود درباره برخی اخبار جعلی که دشمنان به وزیر ارتباطات ایران نسبت داده اند، موضع گیری کرده و آنها را نادرست دانسته است. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: برخی شیطنت کرده و اخبار غیرواقع را به وزیر نسبت داده اند درحالی که اصل مطلب چیز دیگری است و مدیر تلگرام این ادعای دروغین را تکذیب کرده است.
  آذری جهرمی گفت: تلگرام یک نسخه از سی دی ان خود را در ایران مستقر کرده و برخی شیطنت کرده و از استقرار کامل سرورها خبر داده اند. مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: استقرار یک نسخه از سی دی ان مطلب خاصی نیست. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :