آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21505
تاریخ انتشار : 25 دی 1391 23:27
تعداد بازدید : 540

باز هم تلفن همراه گران شد

موبنا- نوسانات نرخ ارز باز هم قیمت گوشی‌های موبایل را در اوج قرار دارد به طوری‌ که بهای تمامی گوشی‌های موجود در بازار تا سقف 15 هزار تومان گران شد.

افزایش نرخ دلار و درهم در اوایل هفته جاری باعث شده تا انواع موبایل‌های موجود در بازار با افزایش قیمت 15 هزار تومانی نسبت به هفته گذشته عرضه شوند.
"مهرداد کبیری" از فعالان بازار در این باره گفت: افزایش نرخ درهم و دلار در بازار امروز نسبت به اواخر هفته گذشته باعث شده تا بیشتر فروشندگان بهای محصولات خود را بالا ببرند.
این فعال بازار نوسان قیمت گوشی‌های زیر 500 هزار تومان را تا سقف 10 هزار تومان عنوان کرد و گفت:‌ گوشی‌هایی که از رنج قیمت بالای 500هزار تومان برخوردار هستند نیز تا سقف 15 هزار تومان نسبت به گذشته گران شدند.
در همین حال سایر دست اندرکاران حوزه بازار تلفن همراه معتقدند که با وضعیت فعلی و استمرار پی در پی ارز موجب برهم زدن تعادل بازار از لحاظ خرید و فروش می‌شود چرا که در صورت هرگونه گرانی موبایل با افت تقاضا برای این کالای ارتباطی روبرو می‌شویم.
آنها معتقدند در شرایط فعلی که هر روز همزمان با نوسانات ارز، قیمت کالاهای دیجیتالی از جمله موبایل با نوسان همراه می‌شوند باعث کاهش تقاضا در بازار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :