fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 21565
  تاریخ انتشار : 27 دی 1391 0:49
  تعداد بازدید : 1066

  افزایش احتمال اثاث کشی معاون غضنفری به سید خندان

  احمدی سرپرست وزارت ارتباطات می شود؟

  یک مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت از مذاکرات رییس جمهور با فریدون احمدی، معاون فعلی وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: وی از سوی رییس جمهور به عنوان سرپرست وزارت ارتباطات به مجلس معرفی خواهد شد.

   

  خبرگزاری مهر- یک مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مذاکرات رییس‌جمهور با فریدون احمدی، معاون فعلی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای سرپرستی بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نهایی شده است و وی از سوی رییس‌جمهور به نمایندگان مجلس معرفی خواهد شد.
  وی افزود: بعد از مذاکره رییس‌جمهور با گزینه‌های مختلف برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فریدون احمدی که هم‌اکنون معاون وزیر صنعت و مدیرعامل ایمیدرو است، به عنوان گزینه نهایی سرپرستی بر این وزارت‌خانه معرفی خواهد شد. گفتنی است فریدون احمدی، دارای دکترای مهندسی صنایع، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و کارشناس مهندسی مخابرات است و در پرونده کاری خود، معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی، رییس هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران، عضو هیات علمی دانشگاه، عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی، دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضو هیات نظارت بر صندوق تامین خسارت‌های بدنی، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران و ایران و رئیس ستاد بازسای عتبات عالیات وزارت صنعت، معدن و تجارت را به ثبت رسانده است.
  محمود احمدی‌نژاد، یازدهم آذر ماه امسال طی حکمی رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را از سمتش برکنار کرد و سرپرستی این وزارت‌خانه را به علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی سپرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :