fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 21569
  تاریخ انتشار : 27 دی 1391 0:56
  تعداد بازدید : 467

  فورستر: در تولید نرم افزارهمراه، راهبرد کسب و کار حیاتی است

  شرکت پژوهشی فورستر هشدار داده است که اگر شرکت ها و سازمان های تجاری از نرم افزارهای همراه مناسبی برای انجام فعالیت های کسب و کار خود استفاده نکنند، ممکن است بخش زیادی از مشتریان شان را از دست بدهند.

   

  همکاران سیستم- به گزارش وب سایت  ITworld، شرکت پژوهشی فورستر اعلام کرده است که اگر شرکت‌هایی که در زمینه طراحی نرم افزارها و برنامه‌های کاربردی همراه برای کسب و کار خود سرمایه گذاری می‌کنند راهبرد درست و مناسبی را در این زمینه اتخاذ نکنند، متضرر خواهند شد. فورستر هشدار داده است که  اتخاذ نکردن راهبردهای مناسب در این زمینه ممکن است باعث شود مشتریان جذب شرکت‌ها و سازمان‌هایی شوند که عملکرد بهتری دارند.
  این شرکت در گزارشی اعلام کرده است که اگر نرم افزارهای همراهی که توسط برخی کسب و کار‌ها طراحی می‌شود، دارای قابلیت‌های متفاوتی باشد و بهتر بتواند نیازهای مشتریان را برآورده سازد، خواهد توانست وفاداری آنها را افزایش دهد و مشتریان شرکت‌هایی را که در این زمینه عملکرد خوبی ندارند، نیز جذب خود کند.
  فورستر در این گزارش از نرم افزارهای پرداخت همراه به عنوان یکی از نمونه‌های بارز این روند اشاره کرده و گفته بازار این نرم افزار‌ها بسیار فرّار و بی‌ثبات است و مصرف کنندگانی که از ابزار همراه خود برای پرداخت پول استفاده می‌کنند، پیوسته عرضه کنندگانی را که در این زمینه عملکرد ضعیفی دارند، به چالش می‌کشند.
  فورستر به شرکت‌هایی که قصد استفاده از نرم افزار‌ها و برنامه‌های کاربردی همراه را دارند، توصیه کرده در این زمینه با دقت عمل کنند و در طراحی برنامه‌ها و نرم افزارهای همراه دو ویژگی کاربری ساده و راحت و سودمند بودن آنها را مد نظر قرار دهند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :