آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21580
تاریخ انتشار : 27 دی 1391 1:11
تعداد بازدید : 785

معرفی شش شارژر بی‌سیمی برای گوشی‌های هوشمند

شارژر هایی برای خوره های باتری

یکی از نقاط ضعف گوشی های هوشمند داشتن باتری هایی است که به سرعت شارژ آنها تمام می شود. زیرا این دستگاه ها انرژی بیشتری نسبت به سایر دستگاه های موبایل مصرف می کنند. بسیاری از کاربران آنقدر به گوشی های هوشمندشان وابسته اند که فکر خاموش شدن گوشی آنها را به شدت عصبی می کند، بنابراین همراه داشتن شارژر بی سیم برای گوشی های هوشمند ضروری به نظر می رسد.وجود باتری های قدرتمند روی گوشی های موبایل از یک سو، و داشن شارژرهای کوچک قابل حمل که بتواند مدت زمان کافی شارژ را برای تلفن های همراه فراهم کند به دغدغه ای برای تولیدکنندگان تبدیل شده است. از این رو سازندگان گوشی های موبایل به فکر یکسان سازی پورت شارژ دستگاه های موبایل افتادند که همه دستگاه ها قابلیت سازگاری با یک نوع شارژر را داشته باشند. به این ترتیب ساخت شارژرهای بی سیم مد شد. در این گزارش به معرفی شش مدل از شارژرهای بی سیمی می پردازیم که برای گوشی های هوشمند ارایه شده است و نیازی به اتصال منبع الکتریسیته برای تلفن همراه ندارند.

 

 Triple C Power Mate Plus
اگر جزو آن دسته از کاربران هستید که از تلفن‌های همراه در مواقع ضروری استفاده می‌کنید و گاهی اتفاق می‌افتد که شارژ تلفن همراه‌تان تمام شود و لازم است تا رسیدن به یک منبع الکتریسیته موبایل خود را شارژ کنید، به شما توصیه می‌کنیم که شارژر سبک و کم‌وزن Triple C Power Mate Plus را انتخاب کنید. این شارژر قدرت یکهزار و 800 میلی‌آمپری دارد و با گوشی‌های آیفون 3GS، 4  و 4S سازگار است. این شارژر گوشی را به طور کامل شارژ نمی‌کند اما  برای موقعیت‌های ضروری که لازم است گوشی فقط روشن باشد، به کار می‌آید.
 MiPow Power Tube
MiPow Power Tube شارژر دیگری است که دو هزار و 200 میلی‌آمپر قدرت دارد و با اکثر گوشی‌ها سازگار است و یک گوشی هوشمند را می‌تواند به شکل کامل شارژ کند. این شارژر که شبیه جعبه سیگار است، 70 گرم وزن دارد.
 HyperJuice Mini
HyperJuice Mini یک شارژر بزرگ و سنگین است که می‌تواند گوشی‌های هوشمند را تقریبا به طور کامل شارژ کند. این شارژر 100 دلار قیمت دارد اما سایز آن از گوشی‌های هوشمند بزرگ‌تر است و 238 گرم وزن دارد. با این حال قدرت آن هفت هزار و 200 میلی‌آمپری است و با دستگاه‌های زیادی سازگار است و با استفاده از آن می‌توان در یک زمان چند دستگاه را با پورت‌های متفاوت شارژ کرد.اما یک سری از افراد دوست ندارند غیر از تلفن همراه چیز دیگری با خود حمل کنند برای این دسته از افراد شارژرهایی طراحی شده که به شکل قاب طراحی شده است و به گوشی
می‌چسبد.
 Juice Pack Air
یکی از این شارژرها که توسط شرکت Mophie طراحی شده، Juice Pack Air نام دارد و با قیمت 80 دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این قاب دارای باتری یکهزار و 500 میلی‌آمپری است، 70 گرم وزن دارد و فقط با گوشی‌های آیفون 4 و 4S سازگار است.
 PowerSkin
برای کاربران گوشی‌های مبتنی بر آندرویید هم شارژر PowerSkin ارایه شده که دارای قدرت یکهزار و 500 میلی‌آمپری است. این شارژر هم به شکل قاب است و در سایزهای مختلف با گوشی‌های متفاوت سازگار است و از 40 تا 80 دلار قیمت دارد.
 Powermonkey Extreme
اما Powermonkey Extreme که 200 دلار قیمت دارد، یک شارژر خورشیدی است. این شارژر دارای پنلی خورشیدی است که زیر نور خورشید شارژ می‌شود و برای استفاده در فضای باز و طبیعت طراحی شده است.
این شارژر از قدرت 9 هزار میلی‌آمپری برخوردار است و 240 گرم وزن دارد.
این دستگاه با اکثر گوشی‌های تلفن همراه سازگار است و در برابر ضربه و رطوبت مقاومت دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :