آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21646
تاریخ انتشار : 30 دی 1391 11:10
تعداد بازدید : 401

مشوق های صادراتی دیگر نقدی نیست

با توجه به مذاکراتی که با نمایندگان بخش خصوصی انجام شده چارچوب جدید محدودیت صادرات و واردات با رویه ای ثبات و دارای استمرار ادامه می یابد.

ایسنا- حمید صافدل، رییس سازمان توسعه تجارت درباره روند ادامه محدودیت واردات و صادرات گفت: رویه‌ای که اعلام شده با عنوان رویه‌ای با ثبات استمرار می‌یابد.
وی افزود: فهرستی که تهیه شده نهایی است و با مذاکراتی که با نمایندگان بخش خصوصی داشته‌ایم تغییرات لازم در چارچوب اعلامی اعمال شده است و این رویه با ثبات استمرار می‌یابد.
او درباره مشوق‌های صادراتی با بیان اینکه در ابتدای امسال نزدیک به 30 میلیارد تومان مشوق صادراتی پرداخت شده‌ است، گفت: از ابتدای امسال اعلام کرده بودیم که مشوق‌های صادراتی نقدی پرداخت نمی‌شود.
رییس سازمان توسعه تجارت گفت: در بعضی پروژه‌های زیرساختی کمک‌هایی برای تکمیل آنها پرداخت شده که رقم آن نزدیک به 30 میلیارد تومان است.
وی با بیان اینکه در پایان سال نیز به پروژه‌هایی مثل مهر ماندگار مشوق‌های صادراتی پرداخت می‌شود، گفت: مشوق‌های صادراتی به جای نقدی به صورت حضور در هیات‌های تجاری، اعزام آنها و غیره خواهد بود.
صافدل گفت: در پایان سال نیز در حدود 30 میلیارد تومان مجددا مشوق‌های صادراتی به پروژه‌های زیرساختی مثل مهر ماندگار پرداخت می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :