آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216700
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396 11:9
تعداد بازدید : 450

مایکروسافت عرضه کرد

تاچ کاور بی سیم برای آی پد

مایکروسافت که در ماه های اخیر روی تولید تجهیزات جانبی برای محصولات خود تمرکز کرده ، کاور جدیدی برای تبلت آی پد اپل تولید کرده است که تاچ کاور نام دارد.

فناوران- بر اساس گزارش وب سایت بی جی آر، در ماه آوریل مایکروسافت فایل متنی با فرمت PDF مربوط به محصولات مجهز به باتری لیتیوم را در وب‎سایت خود آپلود کرده است که بیشتر آن‏ ها به محصولات این سازنده مانند هولولنز، سرفیس بوک، پک باتری برای ایکس باکس و ده ها گوشی موبایل مربوط می‎شد.
در میان محصولاتی که در لیست مایکروسافت قرار داشت، یکی از این محصولات از بقیه بیشتر جلب توجه می‏ کرد که این محصول همان تاچ کاوری است که مایکروسافت برای تبلت اپل تولید کرده است. این موضوع موجب شد این تصور را به وجود آورد که مایکروسافت از تبلت های سرفیس ناامید شده است.
البته هنوز اطلاعات زیادی درباره این کاور منتشر نشده است و فایل PDF شامل هیچ تصویر، طرح مفهومی یا رندری از تاچ کاور نیست.
با این‎حال، فایل پی دی ‏اف مربوط به این کاور بررسی شده است و به ‏نظر می‏ رسد که تاچ کاور مایکروسافت برای تبلت‎های آی پد، از یک باتری لیتیوم با ظرفیت کم استفاده خواهد کرد و می توان نتیجه گرفت که کاور جدید مایکروسافت به یک صفحه کلید بی ‏سیم نیز مجهز
 شده باشد. 
این موضوع با توجه به افزایش همکاری های اپل و مایکروسافت در سال های اخیر چندان عجیب نیست و ممکن است مایکروسافت در آینده نزدیک برای سایر محصولات این برند محبوب تجهیزات جانبی لوکس تری طراحی و تولید کند.
هنوز اطلاعاتی درباره قیمت و زمان عرضه این محصول ارایه نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :