آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217292
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396 11:40
تعداد بازدید : 1141

ایمن سازی کاربران جی میل در آیفون

پس از ایمن سازی جی میل در گوشی های آندروییدی به منظور متوقف کردن حملات کلاهبرداران اینترنتی حالا نوبت به ایمن سازی کاربران جی میل در آیفون رسیده است.


فارس - بسیاری از هکرها با ارسال ایمیل های حاوی لینک های آلوده تلاش می کنند اطلاعات کاربران را سرقت کنند. سه ماه بعد از افزوده شدن قابلیت ضدفیشینگ به نسخه آندروییدی جی میل، خدمات یاد شده به کاربران سیستم عامل iOS ارایه شده است. از این پس در صورت کلیک کردن کاربران روی لینک های مشکوک ارسالی به جی میل در آیفون یا آی پد پیامی برای کاربران به نمایش درمی آید دال بر اینکه بهتر است وی در ادامه محتاط باشد؛ زیرا لینک ارسالی ناامن است.
همچنین در ادامه به کاربر توصیه شده تنها زمانی روی لینک کلیک کند که مطمئن است این کار خطری ندارد. در نهایت فرد می تواند لینک را باز کند یا از این کار صرف نظر کند.
اگر گوگل از آلوده بودن لینکی مطمئن باشد پیامی را به نمایش در می آورد که در آن تصریح شده سایت یاد شده به دنبال فریب کاربر و افشای اطلاعات حساس مالی و شخصی اوست و گوگل هشدار می دهد که فرد با مسوولیت خود می تواند لینک ارسالی را باز کند. خدمات یاد شده تا پایان ماه آگوست به تمامی کاربران آیفون و آی پد ارایه 
می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :