آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217296
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396 11:45
تعداد بازدید : 623

صدور کارت اعتباری در بانک ملی شتاب می گیرد

عضو هیات مدیره بانک ملی گفت: بانک ملی در حوزه کارت اعتباری در یک سال گذشته فعالیت های خوبی در شبکه بانکی داشته و تصمیم دارد در نیمه دوم سال جاری در حوزه کارت اعتباری با شتاب بیشتری حرکت کند.

ایبِنا - مسعود خاتونی افزود: کارت اعتباری در بانک ملی در حوزه های گوناگون و با مبالغ مختلف بر اساس نیاز مشتریان و با اعتبار سنجی اصولی تا سقف مجاز بانک مرکزی که ۵۰ میلیون تومان است، صادر می شود. 
وی در  پاسخ به این پرسش که از کارت های اعتباری استقبال خوبی شده یا خیر، گفت: کارت اعتباری یکی از ابزارهایی است که مشتری در توافق با بانک تنها با یک بار اعتبارسنجی در طول مدت قرارداد از تسهیلات آن بهره مند می شود. 
خاتونی ادامه داد: شیوه پرداخت تسهیلات از طریق کارت های اعتباری بسیار مناسب تر از دریافت وام به شیوه های فعلی است؛ زیرا در شیوه معمول متقاضیان به منظور اخذ تسهیلات در هر نوبت باید اعتبارسنجی شوند و مدارک و ضامن به بانک ارایه کنند درحالی که در کارت های اعتباری، متقاضی با یک بار مراجعه به بانک در توافقی که با بانک منعقد می کند که البته  این زمان بسته به نوع قرارداد متغیر است، تنها با یک بار اعتبارسنجی امکان پذیر است. 
وی گفت: بانک ملی تاکنون بیش از ۳۳۰ هزار کارت اعتباری در اختیار مشتریان قرار داده است و در حال حاضر یک گروه قابل توجهی در شعب این بانک در انتظار دریافت کارت های اعتباری هستند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :