آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21735
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1391 10:15
تعداد بازدید : 562

با تفاهم سازمان فناوری اطلاعات ایران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

پژوهش های صنعت محور در حوزه بازی های رایانه ای گسترش می یابد

سازمان فناوری اطلاعات ایران و بنیاد ملی بازی های رایانه ای با هدف گسترش پژوهش های صنعت محور در حوزه بازی های رایانه ای تفاهم نامه همکاری مبادله کردند.

 

خبرگزاری مهر- تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان فناوری اطلاعات ایران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در راستای تحقق آرمان تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی در حوزه بازی‌سازی رایانه‌ای و نیز اجرای بخشی از مفاد ماده 46 برنامه پنجم توسعه کشور برای بسط و توسعه شبکه ملی اطلاعات منعقد شد.
تولید دانش فنی و تبدیل ایده به محصول از دیگر محورهای مورد توجه در این تفاهم‌نامه است که به امضای علی حکیم جوادی رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و بهروز مینایی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای رسید.
هدف از اجرای این تفاهم‌نامه گسترش پژوهش‌های صنعت محور و تبدیل ایده به محصول در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، توسعه زیرساخت لازم برای توسعه شبکه علمی کشور، ارایه خدمات مشاوره‌ای در زمینه پایش شاخص‌های فناوری اطلاعات در کشور با محوریت بازی‌های رایانه‌ای، ایجاد مرکز داده و پورتال به منظور تجمیع خدمات مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای و همچنین تدوین اسناد، دستورالعمل‌ها، کتب فنی و تخصصی در زمینه بازی‌های رایانه‌ای عنوان شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :