آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21736
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1391 10:17
تعداد بازدید : 506

تمدید مهلت ارسال آثار به همایش “هنجارها و چالش های بازی های رایانه ای و شبکه های اجتماعی”

مهلت ارسال آثار به همایش “هنجارها و چالش های بازی های رایانه ای و شبکه های اجتماعی” تا 15 بهمن ماه تمدید شد.

 

ایسنا- همایش هنجارها و چالش‌های بازی‌های رایانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی را موسسه آموزش عالی آزاد خوارزمی خراسان 10 اسفندماه سال جاری با همکاری این بنیاد در مشهد برگزار می‌کند. آشنایی با پیشرفت‌های داخلی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، شکل‌دهی یک جریان پویا و پایدار از دانشگاه به صنعت بازی‌های رایانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی و معرفی پتانسیل‌های بالقوه موجود در دانشگاه‌ها به شرکت‌های فعال این حوزه از اهداف این همایش یک روزه به شمار می‌رود. محورهای همایش در بخش بازی‌های رایانه‌ای شامل فرآیند تولید بازی‌های رایانه‌ای و فناوری‌های نرم‌افزاری موجود، انتقال پیام از طریق بازی‌های رایانه‌ای، اهمیت علوم اجتماعی در داستان‌سازی بازی‌های رایانه‌ای، تاثیرات منفی اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای، ابزارهای جدید آموزش فرهنگ بازی‌های رایانه‌ای و مخاطبان بازی‌های رایانه‌ای است.
علاقه‌مندان به شرکت در کنفرانس می‌توانند مقالات خود را تا 15 بهمن ماه با بهره‌گیری از فرمت استاندارد کنفرانس در قالب word و pdf به آدرس sncg2013@gmail.com ارسال کنند. براساس اعلام دبیرخانه همایش زمان اعلام نتایج داوری از 15 به 30 بهمن ماه و ارسال نسخه نهایی اصلاح شده از 30 بهمن به پنج اسفند ماه تغییر
یافت.
 علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر می‌توانند به وب‌سایت همایش به آدرس http://www.hamayesh.kharazmi-khorasan.ac.ir مراجعه کنند.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :