آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21743
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1391 10:24
تعداد بازدید : 625

دولت از بدنه وزارت ارتباطات سرپرست انتخاب کند

در شرایط حاضر به نظر نمی آید که قحط الرجال در وزارت ارتباطات باشد و بهتر است جایگزین جدید وزیر از بدنه این وزارت خانه باشد.

 

موبنا- محسن بیگلری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این مطلب گفت: عزل رضا تقی‌پور از وزارت ارتباطات و جایگزینی وزیر راه و مسکن به عنوان سرپرست وزارت ارتباطات به منظور ادغام این وزارت‌خانه از سوی دولت در حالی صورت گرفته بود که مجلس با مخالفت خود مانع این اقدام دولت شد و در شرایط  حاضر حضور علی نیکزاد در وزارت ارتباطات بر خلاف قانون است.
این نماینده مجلس افزود: وزیری که توانایی اداره وزارت‌خانه خود را ندارد و با مشکلات گوناگونی مواجه است، چگونه می‌توان سرپرستی یک وزارت‌خانه دیگر را به عهده بگیرد.
بیگلری افزود: در صورتی که ادامه حضور نیکزاد در وزارت ارتباطات منجر به استیضاح وی شود، اقدام غیرمنصفانه‌ای از سوی مجلس در خصوص او نیست.
وی در خصوص برخی اخبار مبنی بر معرفی فریدون احمدی معاون صنعت، معدن و تجارت به عنوان سرپرست جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط رییس‌جمهور به مجلس، گفت: حضور ایشان بسیار سنجیده‌تر از حضور نیکزاد در وزارت ارتباطات است. هرچند که پیشنهاد می‌شود سرپرست جدید وزارت ارتباطات از بدنه این وزارت‌خانه باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :