آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217620
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1396 11:44
تعداد بازدید : 427

عرضه صفحه نمایش لمسی جدید آکورا

سرانجام کارشناسان توانستند اشکال صفحه نمایش های خازنی که در بیشتر خودروها مورد استفاده ها قرار می گیرند را برطرف کنند.

رایورز- تا کنون شکایت های بسیاری از سوی کاربران سیستم های صوتی و تصویری خودرو ثبت شده است که بیشتر این اعتراض ها به ضعف سیستم لمسی این صفحات مربوط است.
در برخی از ابزارهای دارای صفحه نمایش، کاربران ناچار هستند چندین بار روی صفحه نمایش بزنند تا دستور آنخها از سوی صفحه نمایش دریافت شود و علاوه بر این گاه امکان حرکت انگشت روی صفحه نمایش هم وجود ندارد و تمام امکانات به صورت ضربه ای عمل میکنند.
در آزمایش اخیر آکورا روی صفحه نمایش تی.ال.ایکس اِی-اسپک که با قیمت پایه 43 هزار دلار به فروش می رسد، کارشناسان متوجه شدند که با این فناوری جدید، عملکرد صفحه نمایش بهتر میشود و واکنش بهتر و سریعتری به حرکات لمسی از خود نشان میدهد.
گفتنی است این اولین آکورایی است که در آن از یک صفحه نمایش لمسی خازنی استفاده میشود. 
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی ونچربیت، کارشناسان به محض اتصال به آیفون7 پلاس، توانستند از تمام قابلیت و امکانات اپل کارپلی استفاده کنند.
 در برخی موارد، آنها به دنبال آیکن گوگل پلی موزیک می گشتند. این اپلیکیشن کاربرد زیادی دارد و برخی از افراد هنگام رانندگی از آن استفاده میکنند.
صفحه نمایش خودروی مورد بحث، شفاف و واضح است و زمانی متوجه این وضوح خواهید شد که از اپلیکیشن مپس استفاده کنید.
آکورا که شرکت خودروسازی ژاپنی است و تولیدکننده خودروهای لوکس را در برنامه دارد، به این ترتیب و با استفاده از فناوری جدید در صفحه نمایش، توانسته است مشکل رانندگان با صفحات لمسی را بهخوبی حل کند و کاربران را از دردسر همیشگی نجات دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :