آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217629
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1396 11:58
تعداد بازدید : 1001

با این کوله پشتی موبایل تان را شارژ کنید

یک کوله پشتی با پنل خورشیدی و باتری ۱۶ هزار میلی آمپری ساخته شده که قابلیت شارژ دستگاه های الکترونیکی کاربر را هنگام حرکت دارد.

مهر - شارژ نگهداشتن دستگاه ها هنگام سفر بیشتر اوقات یک چالش به حساب می آید. امروزه دستگاه های الکترونیکی که فرد با خود حمل می کند، فقط شامل موبایل نمی شود.  بسیاری از افراد نقشه های الکترونیکی، دوربین دیجیتال، دستگاه های جی پی اس و غیره را با خود حمل می کنند که همه دارای باتری های قابل شارژ دارند. در این میان شرکت Ghostek یک کوله پشتی ساخته که راه حلی برای این مشکل به حساب می آید. این کوله پشتی دارای ویژگی های فناورانه ای است که دستگاه های الکترونیکی فرد را هنگام سفر شارژ می کند.
 این گجت دارای یک پنل خورشیدی ۱۱ واتی و باتری ۱۶ هزار میلی آمپری با خروجی یو اس بی است. این پنل همراه یک پنل دیگر انرژی خورشیدی را جمع آوری می کند. همچنین در بخش های خارجی کوله پشتی نیز پورت های یو اس بی متعددی وجود دارد به این ترتیب کاربر می تواند هنگام حرکت باتری را شارژ کند.
کوله پشتی مذکور با ظرفیت ۶۰ لیتر دارای ویژگی های مختلفی است و شامل یک پوشش ضد باران نیز است. جالب آنکه وزن این گجت حتی پیش از پر کردن وسایل، ۷ پوند است که کمی سنگین به نظر می رسد. خوشبختانه پنل های خورشیدی و باتری متحرک هستند و بدون آنها وزن کوله پشتی به ۳ پوند می رسد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :