آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217640
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1396 12:8
تعداد بازدید : 1294

713 هزار دلار

جرایم سایبری رده بالا از جمله سرقت داده، انتشار باج افزارها و هک های رایانه ای بیشتر از هر زمان دیگر رواج یافته اند و خسارت های فراوان به سازمان ها وارد می کنند. با این وجود کارشناسان می گویند که سیستم های رایانش ابری می توانند روش های ایمن را در اختیار سازمان ها قرار دهند تا این مشکلات کمتر شود.

همکاران سیستم- مک کوایر مدیر تحقیقات سازمانی مرکز CCS Insight در این خصوص گفت: رایانش ابری سطح امنیت IT سازمان را ارتقا می دهد و متخصصان امنیتی نیازمند آن هستند تا بیشترین استفاده را از این فناوری ببرند. وی توضیح داد: سیستم های رایانش ابری به فرآیندهای امنیتی سازمان کمک می کند تا با سرعت بیشتر در مقابل تهدیدها عکس العمل نشان دهند و به صورت ویژه روی خطرات سازمانی تمرکز کنند تا در مقابل تحقیقاتی به صورت شبانه روزی برای برقراری امنیت سایبری انجام می شود ایمن تر عمل کنند.
لازم به ذکر است میزان خسارت وارد شده ناشی از حملات سایبری به سازمان ها همچنان رو به افزایش است. تحقیقات انجام شده توسط مرکز امنیتی Kaspersky Lab نشان داد که هر با ج افزار که به سازمان حمله می کند به طور میانگین ۷۱۳ هزار دلار خسارت ایجاد می کند و سازمان ها باید این میزان پول را پرداخت کنند تا قفل داده های آنها باز شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :