آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217708
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1396 11:42
تعداد بازدید : 491

بدون تیتر

ایسنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت از وزیر امور اقتصاد و دارایی و نیز رییس کل بانک مرکزی درخواست کرد که علاوه بر رقابتی کردن وضعیت بنگاه های تولیدی، به افزایش سهم صنعت و معدن از تسهیلات بانکی و نیز کاهش نرخ سود این تسهیلات توجه جدی داشته باشند.

 فارس - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرحی در دست تهیه است تا مجازات مناسبی برای متخلفان از قانون استفاده حداکثری از توان تولید داخل پیش بینی شود.
 تسنیم - مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران با اعلام اینکه آورده متقاضیان مسکن مهر براساس قانون علی الحساب است، گفت: جلسات متعددی را با هسا برای تعیین تکلیف ۵۰ هزار واحد مسکن مهر برگزار کرده و اولتیماتوم آخر را به این شرکت داده ایم.
 مهر - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نه تنها در شرکت های زیرمجموعه شستا تخلفات اداری و مدیریتی وجود دارد؛ بلکه این شرکت ها شفافیت اطلاعات مالی ندارند و اطلاعات آن ها در سامانه کدال وارد نمی شود.
 میزان - با گذشت 11 ماه از ابتدای سال آبی جاری میزان کل بارش ها حدود 228 میلیمتر به ثبت رسیده که اين مقدار بارندگی در مقایسه با ميانگين دوره های مشابه درازمدت ( 234 ميليمتر) 3 درصد كاهش و در مقایسه با دوره مشابه سال آبی گذشته ( 236 ميليمتر) 3 درصد كاهش نشان می دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :