آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217757
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1396 9:0
تعداد بازدید : 1221

دستور وزیر ارتباطات به مخابرات درباره اینترنت روستاها

وزیر ارتباطات با بیان اینکه توسعه ارتباطات در روستاها از اولویت های این وزارتخانه است، از مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات خواست برنامه ای را در این زمینه طراحی کنند تا با همفکری و حمایت وزارت ارتباطات اجرا شود.

وزارت  ارتباطات - محمد جواد آذری جهرمی در دیدار با مدیران عامل و هیات مدیره شرکت های مخابرات و همراه اول با بیان اینکه روستاییان در حوزه ارتباطات مطالبات بسیاری دارند، افزود: دراین حوزه اعتقادی به تصدی گری دولتی نداریم و باید توسعه ارتباطات در روستاها را به اپراتورها واگذار کنیم.
جهرمی گفت: در این برنامه که برای هر روستا به صورت مجزا طراحی می شود، باید در 18 ماه آینده 90 درصد روستاهای بالای 20 خانوار در حوزه ارتباطات توسعه داده شوند.
وی با بیان اینکه هدف ما در وزارت ارتباطات با فعالیت های شرکت مخابرات در یک راستاست، گفت: در حقیقت موفقیت شرکت مخابرات و اپراتورهای دیگر موفقیت وزارت ارتباطات و موفقیت این وزارتخانه نیز موفقیت شرکت های فعال در این حوزه است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه یکی از اهداف ما توانمند کردن شرکت مخابرات است افزود: وزارت ارتباطات به طور کامل از شرکت مخابرات برای اجرای برنامه های خود حمایت می کند و برای رفع موانع و مشکلات این شرکت تلاش می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :