آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217777
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1396 2:56
تعداد بازدید : 492

بدون تیتر

ایسنا - دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران ساماندهی قراردادهای کارگری و اصلاح تبصره۲ ماده ۷ قانون کار را اصلی ترین خواسته کارگران از وزارت کار دولت دوازدهم می داند. او می گوید برای ایجاد اشتغال تلاش های زیادی صورت می گیرد ولی به دلیل کلان نگری و وجود بروکراسی های اداری نتیجه آن را نمی بینیم.

 تسنیم - مدیر کل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت گفت: صادرات ایران به سوریه در چهار ماهۀ نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، رشد دو برابری را تجربه کرده است.
 فارس - رییس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل با بیان اینکه نام ۸ شرکت متخلف در فروش و پیش فروش خودرو را به مراکز ذی صلاح ارایه کرده ایم، گفت: ضمانتی درباره پیش فروش ها وجود ندارد، مردم گول فروش خودرو زیر قیمت را نخورند.
 مهر - ایران خودرو با صدور اطلاعیه ای درباره مشکلات ناشی از تخلف شرکت «خودرو تجارت یکتا» واکنش نشان داد و اعلام کرد طی این رویداد متضرر شده و پیگیری لازم برای احقاق حق خود را انجام خواهد داد.
 میزان - میانگین سنی جمعیت ایران در سال ۱۳۹۵ برابر 1/31 سال محاسبه شده که در مقایسه با سال ۱۳۹۰ برابر 3/1 سال افزایش نشان می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :