آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217826
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1396 6:50
تعداد بازدید : 1020

گلچین شبکه

گلچین شبکه


محمد علی آهنگران با انتشار این عکس، درباره دیدارش با وزیر جدید ارتباطات نوشت: «به دعوت برادر بزرگترم مهندس آذری جهرمی میهمان جوان ترین وزیر متولد پس از انقلاب بودم.» آهنگران در این نوشته لزوم کمک به آذری جهرمی به عنوان سمبلی از توانمندی جوانان را مورد تاکید قرار داده است. او همچنین از آذری جهرمی خواسته است به مطالبات مردم از دولت برای آزادی فضای مجازی، توسعه زیرساخت ها، تلاش برای رفع فیلتر شبکه های اجتماعی و دوری از نگاه های امنیتی و برنامه ریزی برای تقویت کسب و کارهای آنلاین توجه کند. 


رقابت پرسپولیس با الاهلی عربستان آن قدر جذاب و دیدنی بود که صفحه رسمی فیفا در اینستاگرام نتوانست بی تفاوت از کنار آن بگذرد. فیفا با انتشار عکسی از لحظه خوشحالی بازیکنان پرسپولیس پس از گل دوم نوشت: پرسپولیس ایران با دو گل دیرهنگام و نجات بخش، به تساوی با الاهلی عربستان رسید. بازی برگشت، در مسیر رسیدن به مسابقات باشگاه های جهان، 12 سپتامبر (21 شهریور) برگزار می شود.


صفحه رسمی National Geographic این عکس را از بابک تفرشی عکاس مشهور ایرانی منتشر کرده است. تفرشی پس از عکاسی از کسوف دو روز پیش، در راه برگشت این عکس را از فراز Mount Hood در ایالت اورگن امریکا گرفته است.


هانیه توسلی از نمایش «گفت وگوی بر جا ماندگان» حسابی تعریف و دیگران را به دیدن آن توصیه کرده است. این نمایش در سالن شهرزاد ساعت 7 اجرا می شود.


نشریه نیش خط به مناسبت خداحافظی قالیباف از شهرداری تهران و انتخاب محمد علی نجفی به عنوان شهردار جدید، این کاریکاتور را منتشر کرده است.


لیگ بازی های رایانه ای ایران 13 تا 23 شهریور در برج میلاد تهران برگزار می شود و قرار است قهرمانان رشته های فیفا و کلش رویال این رقابت ها به رقابت های ورزش های الکترونیکی پاریس اعزام شوند. صفحه اینستگرام این رویداد چند روز پیش، پوستر مسابقات را منتشر کرد.


وزیر بهداشت یکم شهریورماه که به مناسبت تولد حکیم ابو علی سینا، به عنوان روز پزشک نامگذاری شده را تبریک گفته است. او متن تبریک خود را با این بیت از حافظ به پایان برده است:
ای که طبیب خسته ای روی زبان من ببین
کاین دم و دود سینه ام بار دل است بر زبان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :