آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218074
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1396 12:3
تعداد بازدید : 1125

2/4 میلیون دلار

ریچارد لیو و یونکای ژو دو مهندس سابق شرکت گوگل برای کمک به فعالان دنیای فناوری و صاحبان مشاغل شرکت نوپایی به نام Leap.ai تاسیس کرده و یک برنامه موبایلی به همین نام هم ایجاد کرده اند که یافتن شغل های حوزه فناوری را بر اساس الگوریتم های هوشمند خود با سرعت و دقت بالا ممکن می کند.


مهر- برای طراحی این برنامه 2/4 میلیون دلار کمک مالی از دیگر فعالان دنیای فناوری جمع آوری شده و کاربران با ثبت نام در محیط این برنامه یا سایت Leap.ai ابتدا یک نمایه برای خود ایجاد می کنند و اطلاعاتی مانند خودارزیابی، توانمندی های مهم، نوع شغل مورد نیاز و اولویت های فردی و اجتماعی خویش را مشخص می کنند. سپس الگوریتم های هوش مصنوعی Leap.ai فعال شده و اطلاعات واردشده توسط کاربر را با نیازهای شغلی درج شده شرکت های گوناگون فناوری تطبیق می دهد. در نهایت و با یافتن بهترین پیشنهاد شغلی مناسب Leap.ai  فرصت شغلی موجود را به اطلاع فرد می رساند و سپس رزومه او را برای شرکت متقاضی ارسال می کند.
یکی دیگر از مزایای این برنامه هوشمند ارسال توصیه نامه های مختلف برای شرکت متقاضی است. افراد می توانند این توصیه نامه ها را از افراد شناخته شده در هر حوزه فناوری دریافت و به نمایه خود اضافه کنند.
Leap.ai به رغم مدت زمان کمی که از عرضه اش می گذرد، به سرعت مورد توجه قرار گرفته و شرکت های بزرگی مانند دراپ باکس، زوم و اوبر به مشتریان آن مبدل شده اند. در حال حاضر ۵۰ شرکت فناوری از خدمات Leap.ai استفاده می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :