آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218141
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396 11:42
تعداد بازدید : 635

افتتاح مجموعه ورزشی خمین با حمایت بانک آینده

مجموعه ورزشی چند منظوره شهدای شهابیه واقع در روستای شهابیه شهرستان خمین با حضور تعدادی از مسوولان استانی، مدیران ورزشی، مدیران بانک آینده و نیز جمعی از اهالی منطقه دیروز افتتاح شد.

بانک آینده – این بانک در سال 1395، در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود و با هدف گسترش زیرساخت های ورزشی، به ویژه در مناطق کم برخوردار کشور، تکمیل این مجموعه ورزشی را در دستور کار خود قرار داد. مجموعه ورزشی شهدای شهابیه، به عنوان تنها سالن ورزشی این روستا دارای سالن های ورزشی چند منظوره شامل فوتبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون، تنیس روی میز و نیز امکاناتی نظیر رختکن، تاسیسات و سرایداری است که عملیات تکمیلی آن در سال 1395، در وسعتی بالغ بر 1400 (هزار و چهار صد) مترمربع زیربنا به وسیله بانک آینده آغاز شده و مطابق با برنامه ریزی صورت پذیرفته، روز دوشنبه و در آستانه عید سعید قربان نیز به بهره برداری رسید.
بانک آینده تلاش دارد تا در عرصه مسوولیت های اجتماعی نیز به نوبه خود، نقش مؤثری ایفا کند که بر همین اساس، ساخت ورزشگاه مذکور و نیز احداث 8 باب مدرسه با هدف تسهیل شرایط ادامه تحصیل کودکان و نوجوانان مستعد در مناطق کم برخوردار کشور در همین مقوله تعریف می شود. همچنین مدارس «امید آینده» نیز در بازه زمانی اعیاد سعید قربان و غدیر، در استان های ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان افتتاح شده و از مهر ماه سال جاری بهره برداری خواهند شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :