آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218142
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396 11:42
تعداد بازدید : 496

بدون تیتر

فارس – دیروز در بازار تهران سکه طرح جدید با هزار تومان افزایش یک میلیون و 223 هزار تومان و دلار با یک تومان کاهش 3858 تومان به فروش رسید.


  مهر - در جریان معاملات بازار آزاد تهران؛ قیمت انواع سکه حدود ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان افزایش داشت؛ ضمن اینکه نرخ انواع ارز نیز از نوسانات جزیی برخوردار بوده است.
  مهر – سیف گفت: نظام بانکی امسال ۲۰ هزار میلیاردتومان برای بنگاه های کوچک و متوسط، ۱۰ هزار میلیارد برای نوسازی خطوط تولیدی این واحدها و ۲۰ هزار میلیاردتومان برای اشتغالزایی در نظرگرفته است.
  ایرنا - فروش ویژه پوشاک در بیش از 2 هزار واحد صنفی تحت پوشش اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران از تاریخ 10 شهریور به مدت یک ماه آغاز می شود.
  ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران با بیان تداوم روند افزایش دمای هوا در استان، از افزایش 3 درجه ای دمای هوای پایتخت در 48 ساعت آینده خبر داد.
  ایسنا - مرتضی بانک به عنوان جایگزین اکبر ترکان در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشخص شده و به زودی حکم وی اعلام می شود.
  ایسنا - قیمت گوشت مرغ در بازار همچنان بالاست و به گفته مدیرعامل اتحادیه مرغداران بازار این محصول طی یک ماه گذشته تغییری نکرده و ثابت مانده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :