fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 218142
  تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396 11:42
  تعداد بازدید : 421

  بدون تیتر

  فارس – دیروز در بازار تهران سکه طرح جدید با هزار تومان افزایش یک میلیون و 223 هزار تومان و دلار با یک تومان کاهش 3858 تومان به فروش رسید.

    مهر - در جریان معاملات بازار آزاد تهران؛ قیمت انواع سکه حدود ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان افزایش داشت؛ ضمن اینکه نرخ انواع ارز نیز از نوسانات جزیی برخوردار بوده است.
    مهر – سیف گفت: نظام بانکی امسال ۲۰ هزار میلیاردتومان برای بنگاه های کوچک و متوسط، ۱۰ هزار میلیارد برای نوسازی خطوط تولیدی این واحدها و ۲۰ هزار میلیاردتومان برای اشتغالزایی در نظرگرفته است.
    ایرنا - فروش ویژه پوشاک در بیش از 2 هزار واحد صنفی تحت پوشش اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران از تاریخ 10 شهریور به مدت یک ماه آغاز می شود.
    ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران با بیان تداوم روند افزایش دمای هوا در استان، از افزایش 3 درجه ای دمای هوای پایتخت در 48 ساعت آینده خبر داد.
    ایسنا - مرتضی بانک به عنوان جایگزین اکبر ترکان در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشخص شده و به زودی حکم وی اعلام می شود.
    ایسنا - قیمت گوشت مرغ در بازار همچنان بالاست و به گفته مدیرعامل اتحادیه مرغداران بازار این محصول طی یک ماه گذشته تغییری نکرده و ثابت مانده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :