آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21816
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1391 16:1
تعداد بازدید : 540

بدون تیتر

فاطمه بداغی، معاون حقوقی رییس جمهور با بیان اینکه موضوع خروج بانوان بالای 18 سال با اجازه ولی از کشور در پیشنهاد دولت وجود نداشته است، گفت: ظاهرا پیشنهادی در کمیسیون مطرح شده که آنجا هم قطعی نشده است و بعید به نظر می رسد که این موضوع قطعی شود.

 رضا سراج، مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی درباره انتشار خبری مبنی بر صدور حکم انفصال محمود بهمنی، رییس کل بانک مرکزی به دلیل مسایل ارزی گفت: این خبر را تکذیب می‌کنم؛ بهمنی در حال حاضر مشغول فعالیت است و این خبر صحت ندارد.
 علی محمد موسوی، دبیرکل گروه دیروز در نخستین نشست تشکیل صندوق سرمایه‌گذاری کشورهای گروه «دی 8»  با اشاره به اینکه تشکیل صندوق سرمایه‌گذاری مشترک در دستور کار نشست تهران قرار دارد، گفت: این صندوق نتایج بسیاری برای اعضا خواهد داشت و تاثیر زیادی بر توسعه زیرساخت‌ها می‌گذارد.
 کوروش پرویزیان، عضو شورای پول و اعتبار با بیان اینکه در شرایط فعلی به صلاح و مناسب نیست که از بانک مرکزی تحقیق و تفحص شود، گفت: البته این به معنای نامناسب نبودن تحقیق و تفحص از دستگاه‌های اجرایی نیست ولی فکر می‌کنم به دلایل شرایط خاصی که بانک مرکزی در حال حاضر دارد این موضوع کمی به پیچیدگی انجام امور جاری و تکالیف برنامه‌ای منجر خواهد شد.
  یک مقام مسوول آخرین جزییات طرح دولت را تشریح کرد و گفت: احتمالا سه گروه افراد کم درآمد، افراد تحت پوشش کمیته امداد و افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کارت اعتباری دریافت کالای اساسی می‌گیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :