آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218184
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396 8:1
تعداد بازدید : 1283

طرح رجیستری به آخر مهرماه موکول شد

اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی طرح رجیستری گوشی های موبایل با حضور نمایندگان دستگاه های ذی ربط در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

فناوران - در جلسه کمیته اطلاع رسانی طرح رجیستری گوشی های موبایل محسن قائمی نسب، مدیرکل روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان فراگیری طرح رجیستری تلفن همراه، بر لزوم هماهنگی و هم افزایی دستگاه های مرتبط در امر اطلاع رسانی تاکید کرد.
قائمی نسب با برشمردن حساسیت ها و پیچیدگی های اجرای این طرح گفت: همه جوانب در اجرای گام به گام طرح ملی ثبت گوشی های تلفن همراه پیش بینی شده است. 
وی با بیان اینکه پیش از اجرای این طرح، آموزش به مشترکان، اتحادیه ها و تمامی مرتبطان با این طرح ضروری است، گفت: اپراتورها در این زمینه نقش مهم و مؤثری را ایفا می کنند.
جلسه کمیته اطلاع رسانی طرح رجیستری گوشی های موبایل با حضور مدیران کل روابط عمومی وزارت ارتباطات، سازمان تنظیم مقررات، اپراتورها، مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد و نمایندگان دستگاه های ذیربط برگزار شد.
براساس گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح ملی ثبت گوشی های تلفن همراه موسوم به رجیستری به منظور مقابله با قاچاق این کالا از برنامه های مصوب ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به اذعان کارشناسان فنی و فعالان بازار موبایل تنها و بهترین راهکار مقابله با قاچاق گوشی تلفن همراه است که قرار است از اواخر مهر ماه سال جاری اجرا شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :