آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218467
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1396 8:1
تعداد بازدید : 792

«الکام گیمز» میزبان مسابقات انتخابی بوسان کره جنوبی شد

جشنواره بازی های رایانه ای الکام گیمز از سوی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیکی ایران به عنوان میزبان مسابقات انتخابی جام جهانی بازی های رایانه ای بوسان کره جنوبی معرفی شد.

فناوران - سازمان نظام صنفی رایانه ای از برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای «الکام گیمز» از ۱۹ تا ۲۵ شهریورماه در باغ کتاب تهران خبر داد. 
امسال این رویداد در سه رشته کانتر استرایک، لیگ آف لجندز و تیکن برگزار خواهد شد و تیم های ملی ۳۹ کشور جهان در این مسابقات با هم به رقابت خواهند پرداخت.
این رویداد به دلیل همزمانی برگزاری با نمایشگاه بزرگ بازی های ویدویی آسیا موسوم به G-Star و کنفرانس جهانی ورزش های الکترونیک ۲۰۱۷ که هر دو در کره جنوبی برگزار خواهند شد، بیش از دوره های پیشین در مرکز توجهات جهانی قرار گرفته است.
انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیکی ایران نیز در نظر دارد در شهریور ماه امسال همزمان با برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای الکام گیمز، با همراهی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پس از برگزاری مسابقات انتخابی، درباره تشکیل تیم ملی ورزش های الکترونیک و به دنبال آن برای اعزام تیم ملی ایران به این مسابقات معتبر جهانی اقدام کند.
براین اساس اعلام ستاد اجرایی جشنواره بازی های رایانه ای الکام گیمز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ثبت نام در  سه رشته بازی موبایلی «per city»، «جدل روی سرعت ۲» و بازی «بدو دهقان بدو» در این دوره از مسابقات رایگان اعلام شد و شرکت کنندگان می توانند در رقابت با یکدیگر از جوایز نفیس این دوره از رقابت ها بهره مند شوند. 
 بر اساس این گزارش شرکت بانوان در این رشته بازی ها بلامانع است.
علاقه مندان برای شرکت در این مسابقات باید با مراجعه به بخش بازی های موبایل سایت رسمی الکام گیمز به آدرس
persia.game/games/bazi-jaam این بازی ها را دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنند. شرکت کنندگان می توانند تا اعلام زمان رکوردگیری به تمرین کردن با این بازی ها پرداخته و رکوردهای خود را ارتقا بخشند.
پس از اعلام رسمی برای شروع رکوردگیری، شرکت کنندگان باید در اپلیکیشن بازی جام ثبت نام و مبادرت به رکوردگیری نهایی کنند. نفرات برتر این رکوردگیری در مسابقات نهایی الکام گیمز در باغ کتاب تهران حضور پیدا خواهند کرد و به رقابت می پردازند. نهمین دوره مسابقات قهرمانی بازی های رایانه ای جهان از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه آینده برابر با نهم تا دوازدهم نوامبر میلادی در شهر بوسان کره جنوبی برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :