آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218482
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1396 9:1
تعداد بازدید : 1144

سرعت تلگرام بالا می رود

تلگرام در تازه ترین به روزرسانی به موضوع انتقال اطلاعات به CDN ها پرداخته است، این پیام رسان پیش تر از آغاز استفاده از شبکه های ارایه محتوا (CDN ) به صورت رمزگذاری شده در ایران از ۲۷ جولای خبر داده بود.

فارس - در تازه ترین نسخه تلگرام به موضوع انتقال اطلاعات به CDN ها پرداخته شده است.
تلگرام که  برنامه گپ موبایلی مورد توجه در ایران است، از آغاز استفاده از شبکه های ارایه محتوا (CDN) به صورت رمزگذاری شده در ایران از 27 جولای خبر داده بود. این شرکت اعلام کرده بود: در قالب این خدمات از رمزگذاری محتوا برای تسهیل دسترسی عموم به داده های چندرسانه ای درباره کانال هایی با بیش از صدهزار عضو پشتیبانی می شود.
بنابر اعلام قبلی تلگرام، CDNها در مناطقی قرار می گیرند که ترافیک تلگرام در آنها بالا باشد و هدف از استفاده از سرورهای توزیع محتوا یا CDN ها در برخی کشورها افزایش سرعت بارگذاری در نقاط مختلف است.
اکنون تلگرام درباره ویژگی های نسخه ٤.٢  اعلام کرده در این نسخه کاربران از « دانلود سریع تر رسانه ها از کانال هاى عمومى بزرگ به لطف CDN رمزنگارى شده جدید» برخوردار خواهند شد.
از دیگر امکانات اضافه شده در این نسخه امکان ارسال عکس هاى خود نابودگر و ویدیوها به چت های دو نفره و اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :