آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218843
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1396 11:26
تعداد بازدید : 816

مایکروسافت تیمز در انتظار کاربران تجاری

سرویس تجاری اسکایپ به مایکروسافت تیمز ارتفا یافت.


فناوران- مایکروسافت تیمز در واقع بزرگ ترین سرویس ردموندی ها برای همکاری سازمان ها است. مایکروسافت هم اکنون امکانی فراهم کرده که برخی کاربران بتوانند سرویس تجاری اسکایپ را به سرویس مایکروسافت تیمز به روزرسانی کنند. این به روزرسانی به تدریج برای همه کاربران اسکایپ تجاری فعال خواهد شد. مایکروسافت بیانیه ای منتشر کرده که در آن آمده است: «ما در حال ارتقای سرویس تجاری اسکایپ به مایکروسافت تیمز هستیم و برای تکمیل این کار مسلما به مقداری زمان نیاز خواهیم داشت. این سرویس تجربه کاربری جدیدی به افراد ارایه خواهد داد و ما همچنان روی بهبود تجربه کاربری مایکرسافت تیمز کار می کنیم. ما شما را تشویق می کنیم تا بر ارتقای سرویس تجاری اسکایپ به مایکروسافت تیمز کنترل داشته باشید و خود را با تجربه کاربری مایکروسافت تیمز آشنا کنید».
گفته می شود پیش از اینکه مایکروسافت تیمز معرفی شود، نام این سرویس اسکایپ تیمز بود و پس از آغاز به کار رسمی، به مایکروسافت تیمز تغییر نام داد. این سرویس توسط تیم سازنده اسکایپ در مایکروسافت توسعه داده شده است. مایکروسافت تیمز همچنین به بسیاری از ویژگی های موجود در نسخه تجاری اسکایپ مجهز شده که از جمله این قابلیت ها می توان به امکان برقراری تماس پرداخت. 
گفتنی است به تازگی قابلیت هایی به نسخه دسکتاپ اسکایپ اضافه شده است. از جمله این قابلیت ها می توان به دسترسی به تصاویر پانورامیک و مشاهده کردن استاتوس مخاطبین پرداخت. همچنین کاربران در صورت دریافت پیام از طریق نوتیفیکیشن ها با خبر شده و می توانند با استفاده از ویژگیSkype Preview پیام را مشاهده کنند و دیگر نیازی به باز کردن برنامه اسکایپ نخواهد بود.
در کنار این قابلیت ها، کاربران نسخه دسکتاپ می توانند نام فردی را که در حالت چت کردن با او هستند، با فونت کوچک تری نسبت به گذشته ببینند. امکان تغییر آسان زبان برنامه از بخش تنظیمات، تغییر بدون دردسر مسیر خروجی صدا به هدست ها از دیگر امکاناتی است که به نسخه دسکتاپ اسکایت اضافه شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :