fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 218922
  تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396 11:4
  تعداد بازدید : 389

  بدون تیتر

  ایسنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان افزایش تولید و صادرات لبنیات در سال جاری گفت: میزان صادرات چهار ماهه امسال ۷۰ درصد نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته بیشتر بوده است و پیش بینی می شود به یک میلیون تن در پایان امسال برسد.

   تسنیم - قانون حمایت از ایجاد اشتغال پایدار روستایی با استفاده از منابع 5/1 میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی از سوی رییس جمهور برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد. 
   مهر - طبق وعده دولت، تا پایان شهریورماه قرار است که سود سهام عدالت پرداخت شود؛ بر این اساس حداکثر ۱۲ روز دیگر زمان باقی است تا مرحله اول سود سهام عدالت، پس از ده سال به حساب مردم واریز شود.
   فارس - با فروش بخش نفت و گاز شرکت مرسک به توتال فرانسه که تنها گزینه ایران برای توسعه لایه نفتی پارس جنوبی بود، احتمالا یک کنسرسیوم متشکل از شرکت های اروپایی و آسیایی جایگزین مرسک خواهند شد.
   ایرنا - معاون اقتصادی بانک مرکزی با دفاع از اجرای برنامه رعایت نرخ سودهای مصوب شورای پول و اعتبار در شبکه بانکی گفت: کاهش یکباره نرخ سود تسهیلات بدون توجه به هزینه تجهیز منابع بانک ها راهگشا نبوده و فقط زیان دهی بانک ها را دو چندان می کند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :