آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218958
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1396 10:37
تعداد بازدید : 667

استاندار تهران:

تهرانی ها 55 درصد مالیات کشور را می پردازند

استاندار تهران گفت که 55 درصد درآمدهای مالیاتی کشور در این استان تامین می شود.

ایرنا – حسین هاشمی در شورای اداری استان تهران که در امامزاده داود(ع) برگزار شد با بیان اینکه کار بزرگی در بخش مالیاتی استان تهران انجام شده افزود: در ابتدای دولت یازدهم درآمد مالیاتی استان تهران 18 هزار و 500 میلیارد تومان بود که این رقم امروز به 56 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: درآمدهای مالیاتی یک اصل مهم در اداره کشور است که باید در زمینه اداره امور کشور به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
هاشمی افزود: 10 هزار و 500 میلیارد تومان از مجموع درآمدهای مالیاتی استان تهران در 4 سال گذشته به شهرداری پایتخت کمک شده که مبلغ بسیار قابل توجهی است.
استاندار تهران در ادامه با بیان لزوم حمایت کامل دستگاه های اجرایی استان از سرمایه گذاری و جذب سرمایه در استان گفت: ریل گذاری مناسبی طی 4 سال گذشته برای جذب سرمایه در استان انجام شده و فضای مناسب برای حضور بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار فراهم شده است.
هاشمی افزود: برهمین اساس با هرنوع اقدام غیرقانونی و مانع تراشی در مسیر حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاری در استان تهران، قاطعانه برخورد می شود.
استاندار تهران اظهار کرد: آواربرداری ناشی از مشکلات گذشته در طول 4 سال گذشته در این استان انجام شده و امروز هیچ بهانه ای برای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم وجود ندارد.
هاشمی تصریح کرد: درهمین ارتباط جایگاه استان تهران به لحاظ امنیت و آرامش از رده 31 در ابتدای دولت یازدهم امروز به رتبه نخست کشور به عنوان اقدامی بی سابقه و قابل تقدیر رسیده است.
هاشمی همچنین به اقدامات انجام شده برای پوشش تلفن همراه در روستای امامزاده داود پرداخت و گفت: برای حل این مشکل با 2 اپراتور همراه اول و ایرانسل درحال مذاکره و پیگیری موضوع هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :