آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219046
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396 8:14
تعداد بازدید : 808

ایسر از لپ تاپ های گیمینگ خود رونمایی کرد

در سمیناری که در حاشیه مسابقات الکام گیمز با حضور مدیران ایسر و سازگار ارقام برگزار شد، این شرکت تایوانی از عرضه گسترده محصولات خودش در ایران خبر داد.

فناوران - در این مراسم سعید فرازمند، مدیر فروش منطقه ایسر در ایران و خاورمیانه گفت: بیشتر از ۴۰ سال است که کمپانی ایسر در تایوان به صورت رسمی تجارت خود را آغاز کرده است. این کمپانی مدت زمان زیادی از لیدرهای تجارت الکترونیک بود و سعی کرد در بیزینس های لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی فعال باشد. 
وی افزود: محصولات ایسر  در حال حاضر شامل نوت بوک های اسپایر، سوئیفت، اسپایر اسپین و Predator می شود. ایسر احساس کرده که روی نام گذاری محصولاتش تغییراتی را انجام دهد و به همین خاطر ایسر در حال حاضر در تمام بخش هایش  از اعداد استفاده می کند. به عنوان مثال  اسپایر ۱ و ۳ و ۵ و ۷ را داریم که هرچه عدد آن بالاتر برود، نشان از ارتقای کیفیت و مشخصات دستگاه دارد یا برای سری سوئیفت هم بدین شکل عمل می کنیم که سری ۷ سبک ترین و بهترین است. برای اسپین و پردیتور نیز بدین ترتیب عمل شده است.
وی ادامه داد: عرضه محصولات تبلت ما برای بازار ایران بدین شکل است که لانچ نمونه های اندروید را عقب انداختیم زیرا در این بخش، بازار بسیار فشرده بوده و بسیاری از مصرف کنندگان خواهان قیمت رقابتی  هستند ولی ما به دنبال عرضه محصول با بهای کم نیستیم، پس تلاش کردیم در این بخش وارد نشده و تمرکز خودمان را روی تبلت های ویندوزی گذاشته  که در حال حاضر سهمی بالاتر از ۳۰ درصد را در اختیار داریم. این تبلت ها با نام سوئیچ نام گذاری می شوند که بهترین نمونه آن سوئیچ ۷ است.
فرازمند با بیان این که امروز تفاوتی که با ۲ تا ۳ سال پیش رخ داده، این است که بازار در حال تغییر بوده و بسیاری از شرکت ها می خواهند در سری گیمینگ کانفیگ های متفاوت ایجاد کنند  اظهار داشت: این امر سبب می شود در مدل های رده حرفه ای، تغییرات بسیار زیادی ایجاد شود، اما برای محصولات پایین رده با یک یا نهایت دو GPU کالاها عرضه می شود و بازار به این باور رسیده که فروش دستگاه با مشخصات بهتر در دستگاه های بالا رده باشد.
وی افزود: ما نیز با استفاده از این تجربه تصمیم به ایجاد تغییرات گرفتیم و بر فرض در دستگاه اسپایر ۷ بهترین مشخصات و تنوع را قرار دادیم. 
مدیر فروش منطقه خاورمیانه و شمال آفریقای ایسر در ادامه گفت: دستگاهی که فقط با فوکوس گیمینگ توسط ایسر عرضه می شود، دارای سیستم خنک کننده پیشرفته ای بوده و این محصولات به نسبت تمام رقبا دمای کم تری دارند و این چیزی است که در تمام بررسی های داخلی و خارجی مهر تایید گرفته است. کمپانی ایسر حامی مسابقات الکام گیمز است و زون لپ تاپ با استفاده از لپ تاپ های مدل Aspire VX15 تجهیز شده استا و میزبان گیمرهای حاضر در این مسابقات است.همچنین محصولات ایسر با گارانتی شرکت سازگار ارقام در ایران به فروش می رسد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :