آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219781
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1396 8:2
تعداد بازدید : 1249

در نخستین جلسه اتحادیه با حضور رییس مرکز اصناف

«کرمی» رییس اتحادیه کسب و کارهای مجازی شد

پس از رای‎گیری و برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری صنف کسب وکارهای مجازی ، رییس و اعضای هیات مدیره، بازرس، دبیر و خزانه دار اتحادیه انتخاب شدند.

اتاق اصناف- در نخستین جلسه پس از انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی که با حضور رییس مرکز اصناف و بازرگانان ایران، رییس اتاق اصناف ایران و دبیرکل اتاق اصناف ایران برگزار شد، محمد کرمی به عنوان رییس اتحادیه، حمید محمدی نایب رییس اول، شهرام شاهکار به عنوان نایب رییس دوم، رضا الفت نسب به عنوان خزانه دار و فرشاد وکیل زاده به عنوان دبیر انتخاب شدند. در این جلسه همچنین گل گواهی معاون مرکز اصناف و بازرگانان، هاشمی عضو هیات رییسه اتاق اصناف ایران و رضایی از وزارت کشور به عنوان هیات اجرایی انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی حضور داشتند.
فرشاد وکیل زاده دبیر اتحادیه کسب و کارهای مجازی نیز در این جلسه گفت: پس از انجام کارهای ثبتی و و تهیه فضای فیزیکی به منظور تاسیس اتحادیه که در روزهای آینده انجام خواهد شد، این اتحادیه آماده صدور مجوز و پروانه کسب به متقاضیان می‏شود. وی با بیان اینکه اعتبارنامه های رییس، نایب رییسان اول و دوم، خزانه دار و دبیر به آنان تحویل شده است، افزود: افراد انتخاب شده برای یک دوره چهار ساله در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی فعالیت خواهند کرد.
انتخابات اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی مرداد ماه گذشته با حضور رییس اتاق اصناف ایران، رییس مرکز اصناف و امور بازرگانان، دبیر کل اتاق اصناف ایران و اعضای هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی در تهران و هفت استان به صورت همزمان برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :