آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219790
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1396 4:42
تعداد بازدید : 1145

آمادگی پست بانک برای حمایت از دانش بنیان ها

مدیرعامل پست بانک در مراسم معارفه تنی چند از مدیران ستادی این بانک گفت: حمایت از طرح های دارای توجیه اقتصادی توسط این بانک با توجه به عاملیت منابع ارزی و ریالی صندوق توسعه ملی، فرصت مناسبی برای کمک به ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و مناطق کم برخوردار است.

وزارت ارتباطات - خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم معارفه تنی چند از مدیران ستادی این بانک در خصوص طرح اشتغال فراگیر و تمرکز در زمینه اعتباری و اعطای تسهیلات ارزی به متقاضیان ازمحل منابع صندوق توسعه ملی گفت: باتوجه به افزایش سرمایه بانک، تامین مالی و اعطای تسهیلات ارزی و ریالی به طرح های دارای توجیه اقتصادی باید حرکت مؤثری در بانک درسطح ملی و اقتصادی ایجاد کنیم. 
وی افزود: درراستای این مهم باید با همفکری و ارایه راهکار مناسب و با برنامه ریزی و نظارت با ریسک منطقی درمناطق روستایی و محروم اقدام کنیم. 
مدیرعامل پست بانک با تاکید بر نظارت صحیح درتمامی گفتدرحوزه اعتباری باید با ساده سازی فرآیند پرونده های اعتباری از مرحله پذیرش، پرداخت و سیستم گزارش گیری درصد احتمال خطا در این حوزه را به حداقل برسانیم. 
مهرانی عضو هیات مدیره پست بانک نیز در این جلسه، جابجایی را لازمه نشاط و پویایی درمجموعه دانست و گفت: تمامی همکاران بانک با همکاری و همیاری در زمان یکپارچه سازی نرم افزار جدید ثابت کردند که توان انجام کارهای بزرگ را در هر شرایطی دارند و می توانند از فرصت های پیش روی بهره لازم را برای اعتلای بانک در شبکه بانکی کشور ببرند. فلاح فر دیگر عضو هیات مدیره بانک نیز در این مراسم هم افزایی واحدهای ستادی و اجرا درحوزه اعتباری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با توجه به عاملیت ارزی و ریالی صندوق توسعه ملی باید نسبت به شناسایی طرح های دارای توجیه اقتصادی و به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه ICT وIT با تعامل با شرکت های دانش بنیان و تامین مالی واحدهای تولیدی و صنعتی با نظارت صحیح و دقیق اقدام کنیم. 
در این مراسم رحمان حسین پور به عنوان رییس اداره کل حوزه مدیریت و امور شرکت ها، اکبر غلامی به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی، عباس پیرایی به عنوان سرپرست اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و حمید محمدی نیز بعنوان رییس اداره کل نظارت، پیگیری و وصول مطالبات بانک معرفی و از زحمات و تلاش های آنان مدیران پیشین تجلیل شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :