آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219791
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1396 8:14
تعداد بازدید : 1041

گلچین شبکه

گلچین شبکهحسین پاکدل کاریکتوری اثر کامبیز درم بخش را منتشر کرد و نوشت: شنا می کنیم بر رود خشک/ پرواز زیر خاک/ دو، درجا/ و... لبریز می شویم از سراب/ آنجا که ترس با غرور همخانه می شود


یکی از برنامه های جذاب حسن روحانی در نیویورک، مصاحبه با کریستین امان پور خبرنگار مشهور و ایرانی شبکه CNN بود. روحانی با انتشار عکسی که حجت سپهوند از این مصاحبه گرفته است نوشت: کاهش تنش میان ایران و امریکا منوط به رفتار امریکاست... ترامپ غیر قابل پیش بینی است ولی ما برای هر وضعیتی برنامه داریم.


مسلمانان روهینگا این روزها تحت شرایط ظالمانه و غم انگیزی قرار دارند. خبرگزاری رویترز عکسی از یک آواره روهینگایی را منتشر کرده است که توانسته خود را به کمپی در بنگلادش برساند.


ابوالفضل جلیلی از آن کارگردان هایی است که همیشه مسایل و معضلات اجتماعی را در فیلم های خود به خوبی نشان داده است. او در اینستاگرامش نوشت: اگر می توانستم تمام مدارس غیر انتفاعی را تعطیل می کردم. حقوق معلمان را سه برابر کرده و در پایان سال تحصیلی هر آموزگاری که بیش از سه نفر از دانش آموزانش تجدید می آوردند را یک سال قطع حقوق می کردم. تغذیه رایگان دانش آموزان را هم برقرار می کردم. آن وقت معلوم می شد وظیفه آموزش و پرورش چیست.


خبرآنلاین عکس پیرزنی را منتشر کرده که از گداهای حرفه ای شهر تهران است. او به هنگام دستگیری 4 و نیم میلیون تومان پول نقد همراه داشته است. کارشناسان می گویند بهترین راه کمک به افراد نیازمند، از طریق موسسات رسمی و دارای مجوز است.


اسحاق جهانگیری بار دیگر بر لزوم دسترسی آزاد به اطلاعات تاکید کرد. او با انتشار عکسی از همایش جوانان، توسعه و تعالی ایران اسلامی نوشت: دسترسی آزاد و آسان به اطلاعات یکی از مطالبات جامعه جوان است. جوانان می خواهند دیده شوند و نقدشان به گوش مسوولین برسد. این ویژگی جامعه جوان است و نمی توان انتظار داشت که جوانان نقد نکنند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :