آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21982
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1391 11:1
تعداد بازدید : 1190

رای گیری مردمی جشنواره وب تا 22 بهمن ماه ادامه دارد

پنجمین جشنواره وب ایران در حال برگزاری است و کاربران تا 22 بهمن ماه می توانند در رای گیری انتخاب بهترین سایت های سال شرکت کنند.

فناوران- با به پایان رسیدن ثبت‌نام پنجمین جشنواره وب ایران، رای‌گیری مردمی انتخاب بهترین وب‌سایت‌ها آغاز شده است. دبیرخانه این جشنواره اعلام کرده طی سه ماهی که ثبت‌نام شرکت در جشنواره وب ایران باز بود تعداد شش هزار و 61 سایت در 58 گروه ثبت‌نام کردند. در کنار آغاز رای‌گیری مردمی، داوران نیز بررسی سایت‌های شرکت‌کننده را آغاز کرده‌اند. جشنواره وب ایران در دو گروه داوران و مردم دو سایت برتر دارد که یکی به انتخاب هیات داوران و دیگری توسط آرای مردم انتخاب می‌شود.
پیش از این اعلام شده هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی است. این جشنواره فرصتی برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب‌سایت ‌ای ایرانی در راستای رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات فراهم می‌کند.
کاربران برای رای دادن به شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند در آدرس
 www.directory.iranwebfestival.com/websites به لیست شرکت‌کنندگان در پنجمین جشنواره وب ایران دسترسی پیدا کنند.
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۱ در تهران برگزار می‌شود و سایت‌های برتر در هر گروه معرفی و تندیس سایت برتر سال ۱۳۹۱ را دریافت می‌کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :