آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21983
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1391 11:2
تعداد بازدید : 1113

به انتخاب کاریکاتوریست‌ها

«ایران کارتون» بهترین سایت کاریکاتور دنیا شد

در نظرسنجی سایتcartoonnetwork.com سایت ایران کارتون(www.irancartoon.ir) به عنوان بهترین سایت کاریکاتور دنیا معرفی شده است.

هر کسی در زندگی بنا به فراخور حال اولویت‌هایی دارد. شما چطور؟ - اثر آنجل بولیگان از مکزیک منتشر شده در سایت ایران کارتون

ایسنا- رییس خانه کاریکاتور ایران با اعلام این خبر گفت: سایت ایران کارتون برای سومین بار به عنوان بهترین سایت دنیا در حوزه کاریکاتور انتخاب شده است.مسعود شجاعی طباطبایی افزود: سایت cartoonnetwork.com در یک نظرسنجی که از کاریکاتوریست‌های دنیا انجام داد، ایران کارتون را به عنوان بهترین سایت سال 2012 معرفی کرد. سایت “سیریا کارتون” نیز، در فاصله سال‌های 2007 و 2009، دوبار نظرسنجی انجام داده است که در هر دو نظرسنجی،‌ سایت ایران کارتون رتبه نخست را از آن خود کرده بود.
رییس خانه کاریکاتور گفت: ایران کارتون به طور متوسط روزانه حدود 35 هزار مخاطب دارد و در هر لحظه حدود 150 تا 250 نفر به صورت آنلاین از خدمات سایت بهره می‌برند. این سایت روزانه دو یا سه مرتبه به روز می‌شود و هر روز کارتون جدیدی روی سایت بارگذاری می‌شود.
این کاریکاتوریست در ادامه گفت: بیش از صد سایت مرجع تخصصی کاریکاتور در دنیا وجود دارد. به‌روز بودن سایت ایران کارتون و ارایه آخرین اطلاعات و اخبار، معرفی هنرمندان مطرح داخلی و خارجی، اعلام مسابقات مطرح جهانی در زمینه کاریکاتور و نمایش کتاب بهترین کاریکاتوریست‌ها به دو زبان فارسی و انگلیسی از جمله ویژگی‌های این سایت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :