آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219875
تاریخ انتشار : 1 مهر 1396 9:11
تعداد بازدید : 673

سازگار ارقام توزیع و پشتیبانی تبلت های هوواوی را آغاز کرد

شرکت سازگار ارقام در نشستی خبری که روز چهارشنبه 29 شهریورماه در هتل پارسیان تهران برگزار شد، از ورود تبلت های هوواوی به سبد محصولات خود خبر داد.

فناوران-  در این نشست خبری دو شرکت سازگار و هوواوی سیاست های خود را در این زمینه بیان کردند و اعلام کردند که محصولات این خانواده از سوی سازگار ارقام توزیع و با ضمانت این شرکت در کنار شرکت حامی به فروش می رسند.
به گفته بهروز اصلاحی، مدیر کالای تبلت و لپ تاپ شرکت سازگار ارقام، با توجه به توانایی سازگار در زمینه توزیع و پشتیبانی از محصولات تصمیم گرفتیم هوواوی را به سبد محصولات خود بیفزاییم که البته فعالیت سازگار ارقام به صورت موازی در کنار دیگر شرکت های خدمات دهنده هوواوی خواهد بود.
به گفته وی، شرکت سازگار ارقام خدمات توافق شده ای را برای محصولات تحت پوشش دیگر شرکت های ضمانت کننده مانند حامی ارایه خواهد داد.
وی در پاسخ به این سوال که دیگر محصولات هواوی ازطریق سازگار توزیع می شوند هم گفت: ما در نظر داریم کسب و کار را فراتر از تبلت برده و در زمینه موبایل و تجهیزات شبکه نیز با هوواوی همکاری داشته باشیم.
در ادامه، عباسپور مدیر اجرایی شرکت سازگارگفت: هوواوی یک شرکت بزرگ در زمینه تجهیزات موبایل و شبکه است و اکنون این برند خوشنام به سبد محصولات سازگار ارقام اضافه شده است. شاهرخ نیا مدیر خدمات پس از فروش هوواوی در ایران نیز در این زمینه گفت: محصولاتی که قصد داریم وارد بازار ایران کنیم شامل تبلت های رده بالای هوواوی است و ما قصد داریم در حال حاضر بخشی از بازار تبلت های رده بالای بازار را در اختیار بگیریم.
به گفته وی، سیاست هوواوی برای ارایه خدمات پس از فروش با تمام برندها متفاوت است. به این ترتیب خدمات پس از فروش ما مجزا از فروش است و هیچکدام از توزیع کننده ها ارتباطی با بخش فروش ندارند. علت این کار نیز اجتناب از اختلال در روند کاری است؛ بنابراین ما گارانتی مجزا نخواهیم داشت و سازگار ارقام نیز تنها وظیفه خدمات پس از فروش کالای هوواوی را بر عهده خواهد داشت.
وی افزود: برای تبلت های هوواوی، سازوکار بسیار شبیه به چیزی است که برای گوشی های هوواوی اتفاق افتاده است. ما از این مراکز خدمات برای تسهیل دسترسی مشتریان استفاده خواهیم کرد.
بهروز اصلاحی هم درباره محصولات تحت پوشش سازگار ارقام گفت: ما هر درخواستی را که از سوی بازار باشد، پوشش خواهیم داد. هوواوی اکنون برای هر سلیقه محصول مورد نظر طراحی کرده است و این سلیقه می تواند شامل سری های مختلف نظیر تبلت های ساده یا گیمینگ باشد. تصمیم ما این است که تمامی مدل های تبلت هوواوی را پوشش دهیم.
وی در پاسخ به این سوال که با وجود رشد قاچاق در بازار چه تصمیمی برای فروش و ارایه خدمات پس از فروش گرفته و چگونه با این معضل برخورد می کنید، گفت: قاچاق کالا در ایران به صورت گسترده وجود دارد و هنوز سازوکار مشخصی در این زمینه وجود ندارد. در زمینه تبلت ما از هوواوی درخواست کرده ایم که فروش این کالا متمرکز باشد و از فروش دلاری محصول خودداری شود.
وی افزود: هوواوی اولین برند در ایران است که به صورت جدی در این زمینه فعال است و محصولات آنها به صورت رسمی به بازار ایران وارد می شود.
اصلاحی همچنین گفت: در بازار تبلت چیزی بین 10 الی 20 درصد کالای بازار قاچاق است و ما در این زمینه با هوواوی به طور کامل هماهنگ خواهیم بود.
مدل هایی که قرار است با پشتیبانی شرکت سازگار ارقام وارد بازار شوند، از سری MediaPad M شامل مدل های M2 8.0،  M2 10.0 و M3 8.0  و از سری MediaPad T نیز شامل مدل های T1 7.0، T2 7.0، T2 8.0، T3 8.0 و T3 10.0 خواهد بود. سازگار ارقام برای تبلت های هوواوی یک سال ضمانت در نظر گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :