آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219881
تاریخ انتشار : 1 مهر 1396 9:15
تعداد بازدید : 1050

نوخدمت

‏دوست دارید بدانید شبیه ترین آدم به شما، از نظر سلیقه موسیقی کیست؟ ‏دوست دارید بدانید همین الان چه آهنگ هایی در گوشه و کنار جهان شنیده می شوند؟ ‏برای تان جذاب است بدانید در شهرها و کشورهای مختلف جهان، مردم بیشتر به چه آهنگ هایی گوش می کنند؟

«موزرا» پاسخ این سوال هاست.
‏موزرا اپلیکیشنی است که آهنگ های شما را گوش می کند، تشخیص می دهد و بر اساس شباهت آهنگ های شما با دیگران، افراد هم سلیقه شما را پیدا می کند. در واقع موزرا مانند ضمیر ناخودآگاه شما، در اقیانوس آدم های دیگر کاوش کرده و شما را به آن ها وصل می کند. این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا شبکه دوستان هم سلیقه خود را بسازید و حتی نیمه گمشده خود را در دنیای موسیقی پیدا کنید.
‏موزرا اولین برنامه جهان است که با اجرای موسیقی با پخش کننده های مختلف، بدون نیاز به گوش کردن، آن را تشخیص می دهد.
‏از امکانات دیگر موزرا ارائه آمارهای واقعی و دقیق است که این اطلاعات را بر اساس آهنگ هایی که مردم واقعا گوش می کنند، تولید می کند، بنابراین هر وقت دوست داشته باشید، می توانید آهنگ های در حال پخش در چهارگوشه دنیا را ببینید. ‏مثلا وقتی از شهرتان به شهر یا کشور دیگری سفر می کنید، موزرا به شما می گوید که مردم آن منطقه به چه آهنگ هایی علاقه دارند.
موزرا همچنین دارای سرویس منحصربه فرد دیگری است که می تواند جذابیت بسیار زیادی برای کاربران داشته باشد؛ امکان چت گروهی کاربران طرفدار یا غیرطرفدار یک هنرمند (خواننده، آهنگساز و یا نوازنده) با یکدیگر، در صفحه اختصاصی آن هنرمند.
‏امکانات اصلی موزرا عبارت است از: تشخیص آهنگ تنها با یک کلیک، پیدا کردن افراد مشابه از نظر سلیقه موسیقی و معرفی آن ها به یکدیگر، امکان چت خصوصی کاربر با کاربران هم سلیقه، امکان چت گروهی کاربران در صفحه های اختصاصی هنرمندان، پخش پیش نمایش تمام آهنگ ها، پخش موزیک ویدیوی آهنگ ها و ارائه لیست آهنگ های در حال پخش و پرمخاطب ترین آهنگ های روز


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :