آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219886
تاریخ انتشار : 1 مهر 1396 9:14
تعداد بازدید : 986

مخابرات بسته های اینترنت و مکالمه نامحدود ارایه کرد

جزییات تعرفه ۳ بسته ترکیبی معاون تجاری شرکت مخابرات ایران گفت: بسته های جدید ترکیبی اینترنت و مکالمه ماهانه در 3 قیمت 7.5، 10 و 22 هزار تومان تعریف شده که به صورت آزمایشی از اول مهر در دو استان قم و مازندران اجرا می شود.

فارس – سمیع الله صادقی با اعلام تعرفه های جدید اینترنت شرکت مخابرات ایران گفت: اجرای آزمایشی و فعلا اختیاری این تعرفه ها از امروز (اول مهر) در دو استان مازندران و قم آغاز می شود. معاون تجاری شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: 3 بسته هر یک شامل 4 سطح سرعت 2 مگابیت برثانیه، 8 مگابیت بر ثانیه، 16 مگابیت بر ثانیه و 50 مگابیت برثانیه (مجموعا 12 ترکیب) پیش بینی شده است.
وی توضیح داد: بسته اول شامل ترافیک داخلی (کشوری، مخابرات و 500 سایت پرمصرف و پربازدید داخلی) با میزان استفاده دلخواه (تعیبری از نامحدود) است که ماهانه 7500 تومان قیمت دارد. صادقی افزود: بسته دوم شامل ترافیک داخلی (کشوری، مخابرات و 500 سایت پرمصرف و پربازدید داخلی) با میزان استفاده دلخواه به همراه مکالمه داخل استانی به میزان دلخواه (تعیبری از نامحدود) است که ماهانه 10 هزار تومان قیمت دارد.
معاون تجاری شرکت مخابرات ایران افزود: بسته سوم شامل 10 گیگ ترافیک بین الملل، ترافیک داخلی (کشوری، مخابرات و 500 سایت پرمصرف و پربازدید داخلی) با میزان استفاده دلخواه، 60 دقیقه مکالمه بین استانی رایگان و 30 دقیقه مکالمه ثابت به همراه اول رایگان است که ماهانه 22 هزار تومان قیمت دارد. صادقی ادامه داد: هر سه بسته سرعت بیس (بر پایه سرعت) هستند و هر سه بسته در 4 سطح سرعت 2 مگابیت برثانیه، 8 مگابیت بر ثانیه، 16 مگابیت بر ثانیه و 50 مگابیت برثانیه تعریف شده اند که در بسته سوم سرعت ها قیمت ها به ترتیب 22 هزار تومان، 31 هزار تومان، 40 هزار تومان و 50 هزار تومان هستند. وی با بیان تعریف مخابرات از ترافیک گفت: سه نوع ترافیک را متصور هستیم، نخست ترافیک TCI (شرکت مخابرات ایران) که ترافیک سایت ها ی هاست (میزبانی) شده در مخابرات است، نوع دوم ترافیک کشوری (ملی) است که در داده های برخی ارایه دهندگان محتوا در شرکت زیرساخت هاست می شود و نوع سوم ترافیک بین الملل است.
صادقی درباره شرایط پس از اتمام ترافیک بین الملل در بسته سوم، تصریح کرد: مشتری در هنگام خرید این سرویس ها انتخاب می کند که پس از پایان 10 گیگ ترافیک بین الملل، مصرف حجم بین الملل قطع شود یا خیر. اگر خواهان قطع سرویس بین الملل پس از پایان حجم تعریف شده نیست، پس از پایان حجم مربوطه یا اقدام به خرید بسته های حجمی می کند یا متعهد می شود استفاده از ترافیک بین الملل را ادامه می دهد و در پایان دوره به ازای هر گیگابایت 1800 تومان می پردازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :