آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219892
تاریخ انتشار : 1 مهر 1396 9:20
تعداد بازدید : 651

رونمایی ال جی و گلدیران از اولین ویدیو وال OLED با پنل منحنی

شرکت ال جی و گلدیران روز چهارشنبه گذشته محصولات دیجیتال ساینیج و تلویزیون های تجاری خود را در ایران معرفی کردند.

فناوران- این نمایشگرها در حوزه هتل داری، مجتمع های تجاری، ارگان های دولتی و ... کاربرد خواهند داشت.
بن هر، مدیر دپارتمان B2B ال جی در خاورمیانه و آفریقا با بیان رشد روزافزون سرمایه گذاری در بخش مجتمع های تجاری در جهان، استفاده از راهکارهای جدید دیجیتال ساینیج را یک امر مهم در این بخش دانست.  المعی از دپارتمان فروش تجاری گلدیران هم درباره راهکاری های تجاری برای فروشگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و فرودگاه مطالبی ارایه کرد.
به گفته وی، مهم ترین برتری نمایشگرهای تجاری و ساینیج در مقایسه با نمونه های رایج، امکان استفاده از آن ها در حالت های افقی و عمودی بدون نگرانی از زاویه دید، عمر تقریبی ۶۰ هزار ساعتی و قابلیت نصب و شخصی سازی فراوان در محیط های مختلف است. نمایشگرهای تجاری تا ۱۸ ساعت در روز قابل استفاده هستند؛ این در حالی است که نمونه های خانگی رایج حداکثر تا ۱۲ ساعت در روز به صورت طولانی مدت قابل استفاده هستند و از سوی دیگر، عمر مفید ماژول این نمایشگرها حدودا چهار برابر نمونه های خانگی است. طبق ادعای ال جی، نمایشگرهای تجاری این شرکت در برابر مشکل Burn-in نیز مقاوم هستند.
نمایشگرهای تجاری UHD، نمایشگرهای مخصوص رستوران ها، ویدیو وال های در مقیاس بزرگ، نمایشگرهای کشیده و نمایشگرهای مخصوص هتل و بیمارستان ها تنها بخشی از محصولات تجاری ارایه شده به واسطه ال جی و گلدیران به شمار می رود. رضایی، مدیر بخش نمایشگرهای تجاری ال جی در ایران در بخش دیگری از مراسم، توضیحات کاملی درباره پنل های مورد استفاده در مانیتورهای ساینیج ال جی ، تکنولوژی ها و طیف محصولات ارایه شده توسط ال جی در ایران به حضار در سالن ارایه کرد.
نمایشگر های تخت و منحنی OLED این شرکت هم از محبوب های ال جی هستند. OLED با امکان طراحی خمیده، نمایش عالی رنگ مشکی و ضخامت اندک، یکی از گزینه های جدید و البته خاص در دیجیتال ساینیج محسوب می شود. ال جی و گلدیران در بخشی از مراسم اولین نمایشگر خمیده ساینیج OLED را در ایران رونمایی کردند.  از دیگر محصولاتی که گلدیران و ال جی در این رویداد معرفی کردند، نمایشگرهای دوطرفه، نمایشگرهای عریض افقی و عمودی و انواع ویدیو وال ها بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :