آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219893
تاریخ انتشار : 1 مهر 1396 9:20
تعداد بازدید : 612

قفل هوشمند باز بودن در را خبر می دهد

یک استارت آپ قفل هوشمندی ساخته که با اتصال به وای فای خانه به طور اتوماتیک باز یا بسته می شود همچنین اگر در باز بماند به کاربر خود هشدار می دهد.

مهر- در سال ۲۰۱۳ میلادی استارت آپ August در حوزه امنیتی قفل های هوشمندی ساخت که با نزدیک شدن آیفون صاحبخانه در را باز می کرد. این شرکت اکنون نسل جدیدی از قفل های هوشمند را ساخته که از دستیارهای صوتی هوشمند مانند الکسا و سیری پشتیبانی می کند و همچنین دارای حسگری است که اگر در قفل نشده باشد، به کاربر هشدار می دهد. این قفل های هوشمند به بخش داخلی در نصب می شوند و ظاهر خارجی در تغییر نمی کند. به این ترتیب کاربر می تواند از موبایل خود به عنوان کلید استفاده کند.
همچنین هنگامی که موبایل کاربر در جیبش باشد و از خانه خارج شود، در به طور اتوماتیک قفل و هنگام بازگشت او باز می شود. همچنین حسگری به نام DoorSense در آن وجود دارد که درست بسته شدن در را ردیابی کرده و از طریق موبایل به کاربر هشدار می دهد. یک نسخه از این نسل جدید که August Smart Lock Pro نام گرفته، به وای فای خانه متصل می شود و کاربر می تواند از راه دور در خانه اش را باز و بسته کند. این قفل ها با دستیارهای صوتی مانند آمازون و آلکسا همخوانی دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :