آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220272
تاریخ انتشار : 4 مهر 1396 9:14
تعداد بازدید : 1693

نمایشگاه ارتباطات و فناوری در کره جنوبی دیروز گشایش یافت

کنفرانس و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۲۰۱۷ به عنوان یکی از بزرگ ترین رویدادهای علم و فناوری، از دیروز در شهر بوسان کره جنوبی به مدت چهار روز آغاز شد.

ایسنا – به گزارش koreaherald، کنفرانس، نمایشگاه و همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از بزرگ ترین رویدادهای جهانی است که در عرصه فناوری ارتباطات هر چهار سال یکبار برگزار می شود. این رویداد به شرکت کنندگان این اجازه را می دهد تا بتوانند درباره مهم ترین مسائل روز جهان در زمینه علم و فناوری با هم به بحث و گفت وگو بپردازند و نیازهای کاربران را در سراسر جهان شناسایی کرده و مطابق آن، اقدام به طراحی و تولید وسائل جدید و مدرن ارتباطی کنند.
همایش و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۲۰۱۷ که در شهر بوسان کره جنوبی برگزار شده  قرار است از دوشنبه تا پنج شنبه ( ۲۸ سپتامبر) ادامه داشته باشد.
این رویداد یکی از فرصت های مناسب برای شرکت های کوچک و متوسط تکنولوژی و تجاری است چراکه بدین وسیله می توانند با سرمایه گذاران و شرکت های بزرگ تر دیگری آشنا شده و با طرح ایده خود، محصولات و سهام خود را گسترش دهند یا شرکای تجاری برای موسسه یا شرکت خود بیابند.
همچنین این رویداد به شرکت های محلی کوچک اجازه می دهد تا با گسترش و توسعه فعالیت های خود و تولید انبوه محصولاتشان، وارد بازار جهانی شده و کاربران و مشتریان بین المللی برای خود پیدا کنند.
این نمایشگاه که با دعوت از شرکت های بزرگ و مطرح کره جنوبی و جهان در زمینه فناوری اطلاعات برگزار می شود، میزبان شرکت های بزرگی از سراسر دنیا خواهد بود که فرصت مناسبی برای موسسات دانش بنیان، پژوهشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری دولتی و غیردولتی مرتبط در حوزه فناوری است تا برای تسریع و شتاب دهی به پیشرفت های حوزه فناوری اطلاعات، هم راستا با بزرگ ترین کشورهای جهان و استفاده از تجربیات آنها گام بردارد.
هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه آشنایی و تبادل فناوری های روز در حوزه اطلاعات و ارتباطات، ایجاد زمینه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شرکت های داخلی، سرمایه گذاری های کلان و شناساندن پیشرفت های انجام شده در حوزه IT است.
کمیته برگزاری این رویداد بین المللی برآورد می کند حدود ۸۰۰۰ نفر از مقامات رسمی، متخصصان و کارشناسان دولتی، شرکت های تجاری و افراد دانشگاهی در این همایش شرکت کرده و حضور یابند. این کمیته همچنین پیش بینی کرده است که حدود ۴۰۰۰ نفر از شهروندان نیز به عنوان بازدیدکننده از نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات دیدار کنند.
یکی از محورهای اصلی این رویداد چهار روزه همچنین دیدارها و نشست هایی است که قرار است میان یو یونگ مین، وزیر ارتباطات و فناوری کره جنوبی و وزیران مربوطه ۱۳ کشور آمریکای مرکزی و جنوبی نظیر آرژانتین و مکزیک برگزار شود. این دیدار و گفت وگوها به منظور گسترش همکاری ها در زمینه فناوری ارتباطات میان کره جنوبی و آمریکای لاتین صورت می گیرد.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :