آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220273
تاریخ انتشار : 4 مهر 1396 9:15
تعداد بازدید : 1893

همزمان با رونمایی از دستاوردهای هوواوی اعلام شد

روند روبه رشد هوش مصنوعی در گوشی های هوشمند آینده

هوواوی هفته گذشته در مراسمی از نوآوری های خود در شهر دبی رونمایی کرد. این رویداد درست بعد از نمایشگاه IFA در برلین که هوواوی در آن حضور پر رنگی داشت برگزار شد.

فناوران - در مراسم هوواوی گلوری، مدیر ارشد بازاریابی هوواوی و جین، مدیر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقای هوواوی نوآوری های مهم و کلیدی این شرکت در صنعت گوشی های هوشمند در دنیا و منطقه خاورمیانه را معرفی کردند. همچنین در این رویداد به اقدماتی که هوواوی برای تبدیل شدن به یک برند تراز اول در سطح جهان انجام داده، پرداخته شد. 
هوواوی در حال حاضر دومین برند بزرگ بازار گوشی های هوشمند در سطح جهان و یکی از نوآورترین شرکت ها در این صنعت است.
 اخیراً این شرکت در ادامه نوآوری های خود، حرکت مهمی را آغاز کرده که نوید دهنده عصری جدید در حوزه گوشی های هوشمند خواهد بود و با رونمایی از چیپ ست Kirin 970 و قابلیت های این چیپ برای ایجاد هوش مصنوعی در گوشی های هوشمند، تجربه کاربری متفاوتی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. 
گلوری مدیر ارشد بازاریابی هوواوی در این رویداد گفت: ما پتانسیل عظیمی در بازار خاورمیانه می بینیم و خوشحالیم که از علاقه این بازار به نوآوری های جدید پشتیبانی می کنیم. 
هوواوی در دنیا سرمایه گذاری زیادی را در بخش تحقیق و توسعه انجام داده و تلاش کرده با دور هم جمع کردن بهترین منابع فنی و علمی نوآوری های خود را ارتقا دهد. این اقدمات روند رو به رشد نوآوری های ما را بهبود بخشیده و تجربه کاربری را فراتر از آنچه تاکنون بوده، برای کاربران در تجهیزات هوواوی ایجاد خواهد کرد. ما تلاش می کنیم در این منطقه رو به رشد بخش مهمی از جدیدترین نوآوری های فناورانه را به خود اختصاص دهیم. 
کلمنت، مدیر بخش بازاریابی محصول هوواوی هم که در این رویداد حضور داشت در ارتباط با طرح های هوواوی برای گوشی های آینده توضیحاتی ارایه و چیپ ست Kirin 970 را به عنوان تراشه ای با قابلیت های هوش مصنوعی معرفی کرد. 
او همچنین گفت: Mate 10 با این چیپ قدرتمند و با تلفیق قدرت هوش مصنوعی در فضای ابری (Cloud) در خود گوشی در ماه آینده در مونیخ آلمان معرفی خواهد شد. 
کلمنت در ادامه گفت: هوواوی با پیشرفت های خود در حوزه های چیپ، سخت افزار و فضای ابری مرتبط با گوشی های هوشمند، این تجهیزات را از دستگاه هایی هوشمند به دستگاه هایی بهره مند از هوش مصنوعی تبدیل خواهد کرد تا تجربه کاربری کاملاً متفاوتی در اختیار کاربران قرار گیرد.
 Kirin 970 قابلیت های قدرتمندی در حوزه هوش مصنوعی در تجهیزات موبایل ایجاد می کند که تاکنون در رقبا نظیر آنها وجود نداشته است.
جین مدیر خاورمیانه و منطقه آفریقای شمالی هوواوی هم در این رویداد به پررنگ تر شدن نقش هوواوی در بازار منطقه ای پرداخت. او در این ارتباط گفت: با همه گیر شدن گوشی های هوشمند و نفوذ بالای اینترنت در این منطقه، خاورمیانه یکی از حیاتی ترین بازارها برای هوواوی در دو سال اخیر بوده است به همین دلیل ما روی حفظ کیفیت محصولات و خدماتمان برای کاربران این منطقه تمرکز زیادی داریم. به علاوه تلاش می کنیم راه های موثری برای ارتباط با مشتریان علاقه مند به جدیدترین فناوری ها یافته و همچنین محبوبیت برند هوواوی را سال به سال ارتقا دهیم.
با توجه به گزارش مستقل GFK در نیمه نخست سال 2017، هوواوی در حال حاضر برند دوم در منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی با سهم بازار 8/13 درصد است. همچنین این برند در لیست فورچون 500 ، رتبه هشتاد و سومین شرکت بزرگ دنیا را دارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :