آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220291
تاریخ انتشار : 4 مهر 1396 9:59
تعداد بازدید : 900

لزوم حمایت از شهرک های صنعتی و تخصیص اعتبارات بیشتر

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خواستار حمایت از شهرک های صنعتی و تخصیص اعتبارات بیشتر شد و گفت: تنها ۱۴ درصد تخصیص های ملی داشتیم که امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس اعتبارات بیشتری تخصیص یابد.

ایسنا- علی یزدانی با بیان اینکه برنامه های شهرک های صنعتی در راستای اقتصاد مقاومتی دنبال می شود، اضافه کرد: معتقدیم امروز تولید اشتغال نیازمند همت جمعی و وجدان کاری است و توسعه با همگرایی و همراه شدن با هم امکان پذیر است.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به موضوع پرداخت تسهیلات رونق تولید به صنعتگران پرداخت و افزود: تا امروز بیش از ۲۵ هزار و۶۵۳ بنگاه برای گرفتن تسهیلات طرح رونق تولید که ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای آن پیش بینی شده، در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند.
یزدانی اظهار کرد: قبول داریم نرخ تسهیلات ۱۸ درصد است، اما با همین تسهیلات در سال قبل ۱۸۶ بنگاه کوچک که راکد بوده اند، در شهرک های صنعتی در حوزه صادرات فعال شدند.
وی گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۱۲۰ درصد رشد واگذاری زمین و بیش از ۲۰ درصد رشد در زمینه تعداد انعقاد قراردادها در شهرک های صنعتی داشته ایم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :