آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220293
تاریخ انتشار : 4 مهر 1396 10:0
تعداد بازدید : 1740

گوشی های سامسونگ به دکمه بیکسبی مجهز می شوند

بر اساس شایعات جدید، گوشی های گلکسی A 2018 سامسونگ به دکمه فیزیکی بیکسبی مجهز خواهند شد.

فناوران- پرچم داران جدید سامسونگ از یک دستیار دیجیتال جدید به نام بیکسبی بهره می برند که به وسیله این غول کره ای توسعه یافته است. حالا بر اساس شایعاتی که به تازگی منتشر شده است، نسخه ۲۰۱۸ گوشی های سری گلکسی A نیز به دکمه فیزیکی برای دستیار بیکسبی مجهز خواهند شد.
گوشی های سری گلکسی A سامسونگ، محصولات میان رده این کمپانی هستند که طرفداران زیادی دارند و به گفته یک منبع چینی، قرار است سال آینده این گوشی ها نیز به دستیار بیکسبی مجهز شوند. جزییات بیشتری از سوی این منبع منتشر نشده، اما تا امروز شایعات زیادی درباره نسل جدید گوشی های سری گلکسی A فاش شده است.
بر اساس این شایعات، سامسونگ از سری جدید پردازنده های خود برای این گوشی ها استفاده خواهد گرفت و انتظار می رود بسیاری از ویژگی های گلکسی S 8 و گلکسی نوت 8 نیز در دستگاه های میان رده سری گلکسی A نسخه ۲۰۱۸ به کار گرفته شود. از طرفی گفته می شود این موضوع در مورد دیگری از گوشی های میان رده سامسونگ، یعنی سری گلکسی C نسخه ۲۰۱۸ نیز صادق خواهد بود. 
باید سال آینده منتظر معرفی سه گوشی Galaxy A3 2018، Galaxy A5 2018 و Galaxy A7 2018 با مشخصات فنی و قابلیت های جدید باشیم. احتمالا اوایل سال آینده میلادی از این سه گوشی رونمایی خواهد شد. قیمت در نظر گرفته شده برای مدل های مختلف این سه گوشی بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :