آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220405
تاریخ انتشار : 5 مهر 1396 7:54
تعداد بازدید : 1338

رییس سازمان صدا و سیما:

صداوسیما آماده پوشش کامل دیجیتال در کشور است

رییس سازمان صداوسیما درباره پوشش فرستنده های صداوسیما در نقاط مختلف کشور گفت: رسانه ملی از تمام توان خود برای پوشش صد درصدی دیجیتال کشور استفاده می کند و حاضر است در صورت تامین بخشی از هزینه های این امر در دولت، برای پوشش صددرصدی کشور از تمام توانش بهره گیرد.

رسانه ملی - رییس سازمان صداوسیما در نشستی با معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: موضوع پیشرفت و توسعه کشور در رسانه ملی در اولویت قرار دارد.
علی عسکری گفت: رشد روستاها و شهرهای کوچک باید در اولویت کشور باشد چراکه امروز مهاجرت و حاشیه نشینی توازن کشور را برهم ریخته است.
وی افزود: ما باید برای رشد روستاها و معکوس شدن جریان مهاجرت روستاییان تلاش کنیم.
رییس رسانه ملی با بیان توسعه روستاها در زمینه آب، برق، ارتباطات و ... در سال های پس از انقلاب، ضمن بیان ضرورت انتخاب صنایع متناسب با اقلیم روستاها گفت: با توجه به تنوع اقلیمی کشور، باید بر ویژگی های هر منطقه و روستا متمرکز شد و با مشخص شدن آن برنامه ریزی کرد. شبکه های صداوسیما نیز می توانند با برنامه سازی در این زمینه این صنایع را معرفی کنند.
عسکری نفوذ فناوری، جریان فرآوری و شریان علم و دانش را در روستاها امری واجب دانست و گفت: باید در زمینه اهمیت تولید و ارایه کار با کیفیت بالا در روستاها فرهنگ سازی شود و رسانه ملی برای تبلیغ و تحکیم این موضوع تمام تلاشش را خواهد کرد.
رییس سازمان صداوسیما توسعه روستایی را موجب عدالت اقتصادی و اجتماعی دانست که عدالت فرهنگی را به دنبال خواهد داشت.
رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری نیز در این نشست گفت: از صداوسیما می خواهیم تا برای پوشش صددرصدی تمام نقاط کشور خصوصا در نقاط کوهستانی و مرزی تلاش کنند و آماده ایم بخشی از هزینه تحقق این امر از این معاونت تامین شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :