آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220406
تاریخ انتشار : 5 مهر 1396 7:56
تعداد بازدید : 1939

پاتک سنگین پلیس به فروشندگان اینترنتی مواد و دارو

رییس پلیس پایتخت گفت: عملیات پانجی آ به وسیله پلیس فتا برای پایتخت جهت برخورد با عرضه مواد دارویی و بهداشتی در فضای مجازی اجرا شد.

ایسنا - سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح رعد 2 به دستاوردهای پلیس فتا در اجرای عملیات پانجی آ پرداخت و گفت: همکاران من در پلیس فتای تهران باندی را منهدم کردند که اقدام به عرضه دارو و مواد بهداشتی در فضای مجازی کرده بودند.
وی با بیان اینکه عرضه مواد دارویی در فضای مجازی ممنوع و برابر قانون جرم محسوب می شود، گفت: ارزش ریالی داروها و اقلام بهداشتی کشف شده از این افراد بالغ بر 2 میلیارد تومان بوده است.
به گفته رییس پلیس پایتخت، چندین نفر در این خصوص دستگیر شده اند که برایشان پرونده ای تشکیل و در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.
رحیمی درباره تعداد دستگیری های پلیس فتا در این پرونده و موارد مربوط به خرید و فروش داروهای تقلبی و غیرمجاز در فضای مجازی گفت: 102 نفر دستگیر شده اند.
رییس پلیس پایتخت با بیان عرضه دارو در فضای مجازی بیان کرد: عمده داروهایی که در فضای مجازی توزیع می شود غیراستاندارد، غیرمجاز یا در بهترین حالت تاریخ مصرف گذشته هستند، از این رو لازم است که شهروندان توجه داشته باشند که به هیچ عنوان در فضای مجازی اقدام به خرید و تهیه دارو نکنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :