آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220407
تاریخ انتشار : 5 مهر 1396 7:57
تعداد بازدید : 1727

آخرین فرصت برای شرکت در جشنواره Ludicious سوییس

چهارمین جشنواره بین المللی Ludicious سوییس، امسال از ۲۹ دی ماه (۱۸ ژانویه) تا ۲ بهمن ماه (۲۱ ژانویه) در شهر زوریخ کشور سوییس برگزار می شود. نهم مهرماه (۱ اکتبر) آخرین فرصت برای ارسال آثار و شرکت در این مراسم است.

بنیاد ملی بازی های رایانه ای - مراسم جوایز Ludicious به خاص ترین بازی ها توجه می کند و در این مراسم علاوه بر اهدای جوایز به آثار برتر ارسال شده، کنفرانس های ساخت و توسعه بازی، نمایش بازی ها و محصولات در قالب یک نمایشگاه و انواع مسابقات نیز اتفاق می افتد.
مراسم جوایز Ludicious علاوه بر اجرای موارد ذکر شده، سازندگان، ناشران و توسعه دهندگان حرفه ای را نیز با آثار نو و مستقل برتر ارسالی آشنا و فرصت های سرمایه گذاری را فراهم می کند.
برای شرکت در بخش بین المللی این جشنواره، بازی سازان می توانند بازی خود را تنها در یکی از حالت های «رقابت بین المللی» یا «رقابت دانش آموزی» شرکت دهند.
برای شرکت در مراسم امسال Ludicious، بازی هایی که روند ساخت آنها کاملا به پایان نرسیده نیز می توانند شرکت کنند و بازی هایی که در مراسم سال پیش حضور داشته و نامزد جایزه نشدند نیز در صورت بهبود و پیشرفت شانس شرکت دوباره را دارند.
جایزه «نوآورانه ترین بازی» نیز به عنوانی خواهد رسید که ایده های ناب را در گیم پلی، روایت داستان، مدل درآمدزایی و غیره پیاده کرده باشند. این جایزه مخصوص تیم های کوچکی است که با بودجه کم بازی را ساخته اند و به تیم برنده جایزه ۸۰۰۰ یورویی اعطا می شود.
در بخش جهانی مسابقات مراسم Ludicious، داوران براساس معیارهای مذکور بازی ها را انتخاب می کنند و در بخش دانش آموزی نیز بازی هایی که محصول تلاش تیمی دانشجویان و دانش آموزان ترم جاری تحصیلی باشند، مد نظر قرار می گیرد و انتخاب می شود. بازی های انتخاب شده در بخش دانشجویی پارسال نیز می توانند امسال در بخش جهانی به رقابت با دیگر آثار بپردازند.
برای شرکت در بخش بین المللی مسابقات Ludicious، قوانینی وجود دارد که به صورت کامل و تحت یک فایل PDF در فرم آنلاینی که می بایست ازسوی متقاضی پر شود، ارایه شده است. 
بر اساس این گزارش مجموعا مبلغ ۱۲۰۰۰ یورو نیز برای اهدا به منتخب سازنده های آثار و نامزدهای جوایز در نظر گرفته شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :